تهیه محصولات پزشکی Silu برای جلوگیری از COVID-19

محصولات پزشکی Silu در حال تهیه محصولات پزشکی برای جلوگیری از ویروس COVID-19 برای کمک به پیشرفت جهانی

محصولات بهداشتی سیلو ، مانند   از ماسک های یکبار مصرف ، ماسک N95 ، ترمو اسلحه استفاده کنید تا به همه دنیا کمک کنید تا از ابتلا به ویروس COVID-19 با قیمت های مطمئن جلوگیری کنند. 3 روز آماده تحویل 0.1 ~ 0.5 میلیون عدد ، 7 روز آماده تحویل 0.5-0.8 میلیون قطعه ، 3 روز تحویل اسلحه دماسنج 1000 عدد ، 5 روز برای تحویل 1000 مجموعه لباس پزشکی.

تهیه کننده فناوری سیلو   محصولات پزشکی جهت ارائه بهترین قیمت و محصولات دارای گواهینامه CE یا FDA و فقط امیدوار به   برای جلوگیری از ویروس COVID-19 به مردم جهان کمک کنید و امیدوارم که جهان بتواند هرچه سریعتر پیش برود.

محصولات پزشکی سیلو عرضه کننده محصولات پزشکی

در زیر دانش وبلاگ شخصی برای کمک به افراد بیشتر در شناخت ویروس COVID-19 وجود دارد:  

حتی در مواقع کمتر چالش برانگیز ، بسیاری از ما سعی می کنیم از تماس نزدیک با کسی که عطسه می کند ، سرفه می کند و یا تب دارد تا از بیمار شدن خود جلوگیری کنیم. توجه ما به چنین مسائلی اکنون با ظهور كورو ویروس جدید باعث ایجاد همه گیر بیماری بنام COVID-19 شدیداً افزایش یافته است.

بسیاری از این سوال پیش آمده اند که آیا ما نمی توانیم ’ با اجتناب از افرادی که علائم بیماری تنفسی دارند ، از خود محافظت کنیم. متاسفانه، پاسخ منفی است. یک مطالعه جدید نشان می دهد که به سادگی اجتناب از افراد علامت آور به اندازه کافی دور نخواهند آمد تا بیماری همه گیر COVID-19 را مهار کنند. آن ’ از آنجا که محققان دریافته اند که بسیاری از افراد می توانند بدون بروز علائم معمولی COVID-19 ، ویروس کوروی ویروس را حمل کنند: تب ، سرفه خشک و تنگی نفس. اما این افراد بدون علامت یا فقط مبتلا به بیماری خفیف هنوز هم می توانند ویروس ریخته و دیگران را آلوده کنند.

این نتیجه گیری به راهنمایی های اخیر کارشناسان بهداشت عمومی ایالات متحده اضافه می کند: آنچه که اکنون برای آهسته تر کردن شیطنت این coronavirus جدید ، بیش از همه به آن احتیاج داریم ، اجرای کامل فاصله اجتماعی است. دقیقاً معنای فاصله اجتماعی چیست؟ خوب ، برای مبتدیان ، توصیه می شود افراد تا حد امکان در خانه بمانند و فقط برای نیازهای بحرانی مانند مواد غذایی و داروها بیرون بروند ، یا در فضای باز و گسترده از ورزش در فضای باز استفاده کنند و لذت ببرند. توصیه های دیگر شامل اجتناب از تجمع بیش از 10 نفر ، بدون لرزش دست ، شستشوی منظم و در هنگام مواجهه با شخصی در خارج از خانه فوری شما ، تلاش برای حداقل 6 پا از هم می باشد.

این ممکن است مانند اقدامات شدید به نظر برسد. اما مطالعه جدید محققان با بودجه NIH ، که در مجله Science منتشر شده است ، نشان می دهد که چرا فاصله اجتماعی ممکن است بهترین امید ما برای کاهش سرعت COVID-19 باشد [1]. در اینجا چند نکته برجسته از مقاله آورده شده است ، که به ژانویه سال 2020 باز می گردد و از نظر ریاضی شیوع تاج ویروس در داخل چین را مدل می کند:

 • برای هر مورد تایید شده از COVID-19 ، احتمالاً 5 تا 10 نفر دیگر که دارای عفونت های غیرشخص هستند هستند.
 • اگرچه تصور می شود که تقریباً نیمی از افراد آلوده به COVID-19 آلوده باشند ، اما افراد مبتلا به عفونت های کشف نشده آنقدر در چین شیوع داشتند که ظاهراً برای 86 درصد از موارد تأییدشده عامل عفونت بودند.
 • پس از ایجاد محدودیتهای مسافرتی و فاصله اجتماعی چین ، گسترش COVID-19 به طرز چشمگیری کاهش یافت.

سیلو محصولات پزشکی را تأمین می کند

این یافته ها توسط یک تیم تحقیقاتی بین المللی کوچک شامل جفری شامان ، اعطا کننده NIH ، دانشکده بهداشت عمومی دانشگاه کلمبیا ، نیویورک انجام شده است. این تیم یک مدل رایانه ای را ایجاد کرد که محققان را قادر می سازد زمان و مکان عفونت ها را در یک شبکه از 375 شهر چین شبیه سازی کنند. محققان این کار را با ترکیب داده های موجود در مورد شیوه انتشار COVID-19 در چین با اطلاعات تحرک جمع آوری شده توسط یک سرویس مستقر در محل در طول کشور انجام دادند ’ جشنواره محبوب بهار 40 روزه که سفر گسترده است.

همانطور که این یافته های جدید به وضوح نشان می دهد ، هر یک از ما باید مسافت اجتماعی را در زندگی روزمره خود جدی بگیریم. مسافت اجتماعی به تسکین همه گیر در چین کمک کرده و در سایر کشورها از جمله ایالات متحده نیز کار خواهد کرد. در حالی که احتمالاً بسیاری از آمریکایی ها هفته ها کار خود را در خانه و تحصیل می گذرانند و سایر اقدامات از راه دور اجتماعی را انجام می دهند ، اما میزان سهام همچنان زیاد است. اگر این همه گیر نیست ’ از این رو ، این coronavirus رمان به خوبی می تواند سالها در سراسر جهان گردش کند ، با خطر بسیار خوبی برای ما و عزیزانمان.

همانطور که خود را متعهد می کنیم وقت بیشتری را در خانه بگذرانیم ، همچنان پیشرفت در استفاده از توان تحقیقات زیست پزشکی برای مقابله با این coronavirus رمان ادامه دارد. یک قدم قابل توجه در این هفته ، راه اندازی یک کارآزمایی بالینی در مراحل اولیه انسانی از یک واکسن تحقیقاتی به نام mRNA-1273 برای محافظت در برابر COVID-19 بود [2]. نامزد واکسن توسط محققان NIH ’ تهیه شده است انستیتوی ملی آلرژی و بیماریهای عفونی (NIAID) و همکاران آنها در شرکت بیوتکنولوژی Moderna، Inc. ، کمبریج ، MA.

این کارآزمایی با پشتیبانی NIAID در مرحله 1 ، امنیت ایمنی واکسن را بررسی خواهد کرد — که نمی تواند باعث عفونت شود ، زیرا از RNA ساخته شده است ، و نه کل کروناویروس — در 45 بزرگسال سالم. اولین داوطلب این فرد در روز دوشنبه گذشته در موسسه تحقیقات بهداشتی قیصر پرمننته واشنگتن ، سیاتل تزریق شد. اگر همه چیز خوب پیش برود و مطالعات بالینی بزرگتر ، واکسن را ایجاد کنند ’ ایمنی و کارآیی ، لازم است مقیاس تولید را برای ساختن میلیون ها دوز ضروری کرد. در حالی که شروع این دادگاه به وقت ضبط دلیل بر امید است ، مهم است که در مورد تمام مراحلی که هنوز باقی مانده است واقع بین باشیم. اگر فرد واکسن ایمن و موثر باشد ، احتمالاً حداقل 12 – 18 ماه قبل از آن به طور گسترده ای در دسترس است.

سیلو محصولات پزشکی را تأمین می کند

در این میان ، مسافت اجتماعی یکی از بهترین سلاحهای ما برای کاهش سرعت خاموش انتشار این ویروس و صاف کردن منحنی بیماری همه گیر COVID-19 است. این امر به متخصصان ، بیمارستان ها و سایر موسسات مراقبت های بهداشتی وقت با ارزش تر برای آماده سازی ، محافظت از خود و کمک به بسیاری از افرادی که جانشان ممکن است در این خطه باشد ، کمک می کند.

مهمتر اینکه ، نجات جان COVID-19 همه ما را می طلبد — جوان ، پیر و بین سال — نقش داشتن. جوانان سالم ، که خطر ابتلا به کروناویروس صفر نیست اما بسیار کم است ، ممکن است استدلال کنند که آنها نباید ’ محدود به دور شدن اجتماع است. با این حال ، تحقیقات نشان داده شده در اینجا نشان می دهد که چنین افرادی اغلب بردار ناخواسته برای ویروس خطرناک است که می تواند صدمات بزرگی را انجام دهد — و حتی زندگی افراد مسن و آسیب پذیر را بگیرد. به پدربزرگ و مادربزرگ خود فکر کنید. سپس از جمع بزرگ پرش کنید. ما همه درباره این با هم هستیم.

محصولات پزشکی Silu در حال تهیه محصولات پزشکی برای جلوگیری از ویروس COVID-19 برای کمک به پیشرفت جهانی

Share this Post:

یک ایمیل برای ما بفرستید

زمان کاری :
8:00-22:00(به وقت پکن)
Fax :
86-0755-23243136
تلفن :
86-1371-7004700(زمان کار)
Email :
saga@atsilu.com
آدرس کارخانه :
4F ، ساختمان 1 ، منطقه صنعتی Lebao ، جاده Fengxin ، گوانگمینگ ، شنژن ، چین
contact us