دیوار ویدئو LED

دیوار ویدئو LED

دیوار ویدئو LED معرفی مختصر

سیلو   سری LED صفحه نمایش دیجیتال LED به ارمغان می آورد تصاویر با کیفیت با کیفیت بالا و فیلم ها، آن   مقیاس پذیری برای نصب هر اندازه یا شکل و ویژگی های نوری فوق العاده ای است که محتوا را از هر زاویه عالی نگاه می کند، همچنین نصب و تضمین عملکرد طولانی مدت با تکنولوژی پیشرفته و نوآوری طراحی می باشد.  

با ارائه کیفیت تصویر خیره کننده با رنگ های دقیق، سری LED دیجیتال LED ما تجربه های بصری بصری را ایجاد می کند که در طول زمان ثابت باقی می ماند، به کاربر اجازه می دهد   برای افزایش LED   به لطف ویژگی های هوشمند خود و قابلیت اطمینان بالا نمایشگر را افزایش می دهد.

* LED داخلی دیواری داخلی & اجاره LED صفحه نمایش دیوار ویدئو *

دیوار ویدئو LED داخلی

* صفحه نمایش LED دیواری در فضای باز *

دیوار ویدئو LED در فضای باز

محدوده محصول LED Video Wall برای گزینه

سری دیوارهای LED LED Silu برای برنامه های داخلی و خارجی طراحی شده است که   در چندین تنظیمات قابل تنظیم برای درخواست مشتریان و همکاران برای انتخاب محصول قابل اعتماد   زیر و مشاهده مدل های موجود.

برنامه های معمولی صفحه نمایش دیواری LED

سری صفحه نمایش فیلم دیواری LED Silu`s دارای نسبت تصویر 16: 9 است که به هر پیکسل اجازه می دهد تا دقیقاً به نتیجه برسد   قطعنامه های محبوب ، از جمله HD کامل ، 4K و همچنین می توانند در هر پیکربندی دیواری ویدیویی پیکربندی شوند   برای دیدار با وسیع ترین طیف مورد نیاز برنامه ها ، که   استفاده می شود   به طور گسترده در امکانات ورزشی ، اجرا ، تور ، طراحی صحنه ، پخش و اتاق های کنترل ، تا خرده فروشی ، عملکرد و تبلیغات ، پشتیبانی از هر دو اجاره سرپوشیده و خارجی و یا نصب های ثابت.

چرا فناوری Silu را انتخاب می کنید؟

فناوری سیلو و تیم آن   بیش از 10 سال درگیر شدن در زمینه محصول LED   و راه حل تجسم   صنعت ، ما همیشه در آخرین تحقیقات طراحی پیشرفته   و تولید فن آوری برای بهبود محصول   کیفیت ، خدمات با کارایی بالا و پشتیبانی فنی. تنها کاری که انجام می دهیم یا خواهیم کرد این است که   بهره وری برای شرکا و مشتریان ما برای به حداکثر رساندن منافع اقتصادی در   استفاده از صندوق

اتصال سریع: دیوار ویدئو LED و صفحه اصلی

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

زمان کاری :
8:00-22:00(به وقت پکن)
FAX :
86-0755-23243136
Business Phone :
86-1371-7004700(زمان کار)
Email :
saga@atsilu.com
آدرس کارخانه :
4F ، ساختمان 1 ، منطقه صنعتی Lebao ، جاده Fengxin ، گوانگمینگ ، شنژن ، چین

Send Us an Email

contact us