دربارهی ما

SILU مشخصات

SHENZHEN SILU TECHNOLOGY CO.، LTD

شنژن Silu شرکت فناوری، با مسئولیت محدود تولید حرفه ای محصولات پیشرفته، تولید و تحقیقاتی است که در سال 2016 تأسیس شد.
Silu، به عنوان یک شرکت فن آوری جهانی، محصولات تجسم شبکه را برای بازارهای سرگرمی، پروژه و پروژه های عمومی طراحی و توسعه می دهد.
راه حل های ما به مردم کمک می کند تا از سرگرمی های جذاب لذت ببرند؛ آنها به اشتراک گذاری دانش و تصمیم گیری هوشمندانه در سازمان ها کمک می کنند
دولت ها با بهترین توانایی خود بیماران خود را ارائه می دهند.

سیلو امکانات خود را برای فروش & بازاریابی، پشتیبانی مشتری، R & D و تولید در آسیا، اروپا و امریکا. جاه طلبی اعلام شده ما جهانی شدن است
رهبر در سیستم های تجسم برای استفاده حرفه ای، با هدف ارائه راه حل های بهترین در کلاس که مشتریان خود را قادر به اجرای کسب و کار خود را
موثرتر. ما قصد داریم تحقق بخشیدن به جاه طلبی های خود را با فراتر رفتن از تکنولوژی صفحه نمایش و پروژکتور و شامل شبکه و همکاری در مجموعه محصول.

ما از وب سایت شرکت، گزارش سالانه، راهنمای سهامداران و تحویل های IR برای کمک به بهبود درک خود از شرکت ما استفاده می کنیم.
اگر می خواهید بیشتر بشنوید، ما فقط یک ایمیل یا تماس تلفنی دور هستیم!

چرا تکنولوژی سیلو را انتخاب کنید؟

فن آوری سیلو و تیم آن   بیش از 10 سال درگیر در زمینه محصول LED   و راه حل تجسم   صنعت، ما همیشه در مورد جدیدترین تحقیقات طراحی پیشرفته تمرکز می کنیم   و تولید تکنولوژی برای بهبود محصول   کیفیت، خدمات با کارایی بالا و پشتیبانی فنی. همه چیزهایی که ما انجام می دهیم یا انجام خواهیم داد، افزایش   بهره وری برای همکاران و مشتریان ما برای به حداکثر رساندن مزایای اقتصادی در   استفاده از صندوق

our company

شنژن Silu شرکت فناوری، با مسئولیت محدود در سال 2016 تأسیس شد، در شهر شنزن و هنگکنگ، چین مستقر است.

Silu یک رهبر جهانی در زمینه طراحی، تولید، توزیع و خدمات دیجیتال LED ها، دیوارهای ویدئویی و محصولات تجسم در سراسر جهان است.

سیلو   سهم بازار قابل توجهی در LED های لمسی خوب به دست آورده است و نمایشگرهای داخلی، بیرونی، ثابت و خلاق، و همچنین دیگر راه حل های جانبی و روشنایی برای محیط شهری ارائه می دهد.

محصولات ما به طور گسترده ای در برنامه های کاربردی مختلف، به عنوان مثال، اتاق های پخش، عرصه های ورزشی، استادیوم ها، شبکه های تبلیغاتی، نشانه های دیجیتال خرده فروشی، اتاق های کنترل، نمایشگاه ها، رویدادهای بزرگ و تجارب فرهنگی دیجیتال مورد استفاده قرار گرفته است.

روابط مشتری

خط تلفن: + 86-13717004700
کارکرد: + 86-755-23243136
ایمیل: saga@atsilu.com

2019

 • صفحه نمایش LED تکنولوژی COB و 4 LED در 1 پیکسل باریک دیجیتال LED دیواری نمایش داده شده به مشتریان است
 • نرم افزار & ماژول LED 240mmx120mm انعطاف پذیر شروع به فروش می کند
 • Silu تمرکز بر روی تحقیق و توسعه در دیوار های ویدئویی LED UHD زمین کوچک پیکسل  

2018

 • اولین تحقیقات رضایت مشتری در مورد خدمات پس از فروش برای محصولات LED   نشان دادن بیش از 90٪ رضایت از کیفیت محصول و خدمات
 • سیلو 1.875 میلی متر، 2.0 میلیمتر خصوصی   صفحه نمایش ماژول LED 240mmx240mm انتخاب شده، پذیرفته شده، و توسط مشتریان به رسمیت شناخته شده است
 • سیلو سفارشات جدید را بیش از 500 میلیون می گیرد ² صفحه نمایش LED از باغ تایلندی، دامنه پوشش 3.0mm، 4.0mm و 16mm است.
 • اجاره سیلو و نمایش محصولات LED محصولات شروع به فروش به بازارهای
 • سیلو درآمد " کیفیت و قابل اعتماد " افتخارات از تکنولوژی تلویزیون، ویدئو لبه، ویدئو دیجیتال، ویدئو دولت، و پیمانکار صدا و تصویر

2017

 • سیل شرکت در LED   میدان برای عبور 6 میلیون بازه از علامت
 • سیلو طراحی و تولید می کند   نمایشگر LED 2.0mm پیکسل جدید به Garden Nongnooch   دارای یک دیواری بزرگ 4K دیجیتال است
 • AOC نمایشگرهای LED Silu برای مجموعه ای برای استادیوم لیما در پرو را انتخاب می کند
 • نمایش LED صفحه نمایش دوجداره پشتیبان در Silu   با قابلیت های جدید برای تابلو ثابت ثابت دیجیتال   مشتریان

2016

 • شرکت فناوری Silu و تیم ایجاد.  

تلاش برای رهبر جهان در   LED محصول   ارائه دهنده تجربیات بصری

ساختن جهان بصری

ستاد تصاویر غیر قابل فراموش نشدنی و مفید که در محیط مشتریان ما رشد می کند همواره علاقه ما بوده است. ما مشتریان خود را قادر به دیدن: تصاویر، داده ها، تبلیغات، فیلم، نمایش، ارائه، داشبورد، بازی.   به این ترتیب تکنولوژی صفحه نمایش تجربیات را ایجاد می کند.  

ما با ذهن شما طراحی میکنیم

در Silu، ما می دانیم که مشتریان ما دارای مارک هایی برای ساخت، شرکت ها برای اجرا، سرگرمی برای ایجاد، و مشتریان خود را برای لذت بردن. و این تلاش ها نیاز به بالاترین کیفیت، قابلیت اطمینان و عملکرد بصری دارد. نمایش اطلاعات و تصویری برای تجارب ما کمک می کند تا فعال و نتایج کسب و کار است که تولید تولید می شود.

تجربه و تخصص دوم به هیچ کدام

با دهه های تجربه در LED، فن آوری نمایش صفحه نمایش تخت، طرح ریزی و پردازش، ما تخصص فناوری به چالش های بزرگ تجسم را می دهد. ما به شما در درک گزینه های تکنولوژی در دسترس شما و ارائه آخرین و بهترین ارائه به خرس.

در سراسر جهان و در همه جا

شما ممکن است آن را تحقق نیافته، اما شانس خوب است که شما در حال حاضر چشم خود را بر روی صفحه نمایش LED Silu بود. ما معتقدیم که Silu در تلویزیون ها، در مکان های عمومی مانند فرودگاه ها و ایستگاه های قطار، دفاتر شرکت ها، فروشگاه های خرده فروشی و مجموعه های پخش در سراسر جهان، پیدا خواهد شد.

با عملیات جهانی قوی که شامل آسیا، آمریکای شمالی، اروپا می توانیم نیازهای مشتریان جهانی را برآورده کنیم.

روابط مشتری

خط تلفن: + 86-13717004700
کارکرد: + 86-755-23243136
ایمیل: saga@atsilu.com

یک عضو تیم Silu باشید

همه چیز را در اطراف خود مشاهده کنید و متوجه خواهید شد که ما در صف مقدم انقلاب هستیم. با تکنولوژی پیشرفته ما و موقعیت بازار قوی در بازارهای هیجان انگیز، این زمان ایدهآل است که بخشی از این صنعت باشد و به تیم Silu ملحق شود، زیرا ما به شکل دادن به این که مردم فکر میکنند و از فناوریهای تجسم استفاده میکنند و در حال حاضر آینده.

همه چیز اتفاق می افتد

در این صنعت سریع، ما به اعضای تیم که متعهد به انجام کارها و کار کردن به عنوان یک تیم هستند، ارزشمند است. ما ابتدا موفقیت مشتریان خود را ارائه می دهیم و آنها را با راه حل های بی نظیر، پاسخگویی و نوآوری ارائه می دهیم.

ما به طور جدی کارهایمان را انجام میدهیم، اما ما خودمان را جدی نمیگیریم تا کارهای جالبی داشته باشیم. ما استانداردهای ما را بالا می بریم، ما برای کار خود پاسخگو هستیم، و ما همه همکارانمان را به رسمیت می شناسیم که در خارج از محل زندگی می کنند. ما درام را دوست نداریم، مگر اینکه در صفحه بزرگ باشد، و همه را تشویق کنیم که با هم کار کنند. ما با هم برنده می شویم و نه به هزینه یکدیگر. ما دیدگاه های ما را با صدای بلند، فعالانه از تصمیمات حمایت می کنیم و به سمت اهدافمان حرکت می کنیم. ما این کار را به شیوه ای مناسب و اخلاقی و با یکپارچگی انجام می دهیم - با پیگیری بی رحمانه در بهبود رانندگی. ما مشتریان را برای لذت بردن، بازار برای تحت تاثیر قرار دادن، و چشم انداز فناوری در حال تغییر به حرکت می کند - ما زمان برای هر چیزی کمتر از بهترین ما.

ما از شما دعوت میکنیم که در اطراف صفحات شغلی ما نگاهی بیندازید و فرصت های خود را کشف کنید، آنچه در Silu کار می کنید، و چگونه ما تلاش می کنیم که افراد با استعداد را پاداش و حفظ کنیم.

لیست های شغلی فعلی

با سیلو و یا وابسته به آن، کار خود را دنبال کنید

آقا: آقای لی

بگویید: + 86-13717004700

Shake It
Shake It
Shake It
Shake It

شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

توزیع کننده / عمده

مشخصات کارخانه

مارک های : SILU

تعداد کارمندان : 50~100

فروش سالانه : 5000000-20000000

سال تاسیس : 2016

صادرات کامپیوتر : 70% - 80%

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

زمان کاری :
8:00-22:00(به وقت پکن)
FAX :
86-0755-23243136
Business Phone :
86-1371-7004700(زمان کار)
Email :
saga@atsilu.com
آدرس کارخانه :
4F ، ساختمان 1 ، منطقه صنعتی Lebao ، جاده Fengxin ، گوانگمینگ ، شنژن ، چین

Send Us an Email

contact us