نمایش LED داخلی

نمایش LED داخلی

نمایش LED داخلی معرفی مختصر

سری سری LED های سری Silu به ویژه برای برنامه های مختلف در محیط داخلی مناسب است که کیفیت فوق العاده ای از مواد اولیه و تکنولوژی پیشرفته تولید را بر عهده دارد، محصولات LED قابل اطمینان را برای استفاده خاص و مناسب نمی سازد، 16 بیت رنگ تازه پردازش   آی سی ها و لامپهای نام تجاری با نام تجاری معروف به منظور بالا بردن دقت رنگ کاهش 99٪.

* صفحه نمایش نور کم نور LED

نمایش LED داخلی

* ثابت نصب دیوار داخلی دیواری LED داخلی *

دیوار ویدئو LED داخلی

پیکسل های مختلف پانورامای داخلی   برای گزینه

صفحه نمایش LED داخلی ما می تواند برای رویدادهای اجاره ای استفاده شود   بازار یا یک نوع دیوار داخلی LED ثابت LED بزرگ. هنگامی که مشتری تصمیم می گیرد یک محصول مناسب و قابل اعتماد روی صفحه نمایش درست انتخاب کند، پس ممکن است با ما تماس بگیرد تا   یک راه حل محصول تجسم دقیق، شرکت تکنولوژی Silu   انواع نمایشگرهای پیکسل LED های داخلی را برای گزینه های مشتریان و همکاران فراهم می کند.

برنامه های معمول از داخلی   نمایشگر ال ای دی

صفحه نمایش LED های سرپوشیده سیلو به طور گسترده در خرده فروشی ها، ایستگاه ها، فرودگاه ها، استادیوم ها، پخش، صنایع سرگرمی و در انواع رزولوشن پیکسل در دسترس است.   برای مطابقت با تمام برنامه های داخلی. آنها همچنین می توانند   برای سایر رویدادهای ثابت و اجاره ای و تبلیغاتی که ممکن است در دسترس باشند استفاده شود.

چرا تکنولوژی سیلو را انتخاب کنید؟

فن آوری سیلو و تیم آن   بیش از 10 سال درگیر در زمینه محصول LED   و راه حل تجسم   صنعت، ما همیشه در مورد جدیدترین تحقیقات طراحی پیشرفته تمرکز می کنیم   و تولید تکنولوژی برای بهبود محصول   کیفیت، خدمات با کارایی بالا و پشتیبانی فنی. همه چیزهایی که ما انجام می دهیم یا انجام خواهیم داد، افزایش   بهره وری برای همکاران و مشتریان ما برای به حداکثر رساندن مزایای اقتصادی در   استفاده از صندوق

اتصال سریع: داخلی   صفحه نمایش LED و صفحه اصلی

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

زمان کاری :
8:00-22:00(به وقت پکن)
FAX :
86-0755-23243136
Business Phone :
86-1371-7004700(زمان کار)
Email :
saga@atsilu.com
آدرس کارخانه :
4F ، ساختمان 1 ، منطقه صنعتی Lebao ، جاده Fengxin ، گوانگمینگ ، شنژن ، چین

Send Us an Email

contact us