صفحه نمایش LED داخلی

صفحه نمایش LED داخلی

صفحه نمایش LED داخلی معرفی مختصر

سری صفحه نمایش LED داخلی Silu` به ویژه برای برنامه های مختلف داخلی مناسب است ، که کیفیت فوق العاده ای از مواد اصلی و فن آوری تولید پیشرفته را تصویب می کند ، محصولات LED قابل اعتماد تولید می کند تا برای استفاده خاص و خراب نشدن مناسب باشد ، رنگ 16 بیت بالا تازه پردازش   IC و لامپهای LED سطح بالا با نام تجاری معروف باعث می شوند دقت کاهش رنگ به 99٪ برسد.

* صفحه نمایش LED اجاره ای داخلی سبک *

صفحه نمایش LED داخلی

* نصب ثابت دیوار داخلی ویدئو LED *

دیوار ویدئویی داخلی

صفحه نمایش LED داخلی داخلی Pixel Pitches   برای گزینه

نمایشگر LED داخلی ما می تواند برای اجاره رویدادها استفاده شود   بازار یا نوعی دیوار ویدئویی LED بزرگ ثابت داخلی. هنگامی که مشتری قصد دارد یک محصول صفحه نمایش LED داخلی مناسب و قابل اعتماد را انتخاب کند ، ممکن است برای دریافت   با ما تماس بگیرد راه حل های محصول تجسم دقیق ، شرکت فناوری Silu   نمایشگرهای LED داخلی برای نمایشگرهای مختلف پیکسل را برای انتخاب مشتریان و شرکای ما فراهم می کند.

برنامه های معمولی از داخل سالن   نمایشگر ال ای دی

نمایشگرهای LED داخلی Silu` در خرده فروشی ها ، ایستگاه ها ، فرودگاه ها ، استادیوم ها ، پخش ها ، صنایع سرگرمی بسیار مورد استفاده قرار می گیرند و در انواع پیکسل وجود دارد   برای مطابقت با همه برنامه های داخلی آنها همچنین می توانند   برای سایر رویدادها و تبلیغات ثابت و اجاره ای که ممکن است در دسترس باشد استفاده شود.

چرا فناوری Silu را انتخاب می کنیم؟

فناوری Silu و تیم آن   بیش از 10 سال درگیر در زمینه محصول LED   و راه حل تجسم   صنعت ، ما همیشه بر روی آخرین تحقیقات طراحی پیشرفته تمرکز می کنیم   و ساخت تکنولوژی برای بهبود محصول   کیفیت ، خدمات با بازده بالا و پشتیبانی فنی. تمام کاری که ما انجام می دهیم یا خواهیم انجام داد این است که  . را بالا ببریم کارایی برای شرکا و مشتریان ما برای به حداکثر رساندن منافع اقتصادی در   استفاده از صندوق

اتصال سریع: داخل سالن   صفحه نمایش LED و صفحه اصلی

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

زمان کاری :
8:00-22:00(به وقت پکن)
FAX :
86-0755-23243136
Business Phone :
86-1371-7004700(زمان کار)
Email :
saga@atsilu.com
آدرس کارخانه :
4F ، ساختمان 1 ، منطقه صنعتی Lebao ، جاده Fengxin ، Guangming ، شنژن ، چین

Send Us an Email

contact us