نمایشگر LED استادیوم

نمایشگر LED استادیوم

نمایشگر LED استادیوم معرفی مختصر

سری نمایشگرهای استودیوی Silu`s مخصوص استادیوم ها ، میادین و فلسطین با زاویه دید گسترده ، نسبت های کنتراست بالا ، وفاداری به رنگ فوق العاده و دقت مکانیکی ساخته شده اند که در نمایش مارک و تبلیغات اسپانسرهای ورزشی ، برگزارکنندگان مهارت دارند. تبلیغات ، امتیازات بازی ها و پخش زنده فیلم.  

LED محیط استادیوم ما   سری های صفحه نمایش از لامپ های LED SMD یا DIP با روشنایی بالا ، IC های رانندگی با عملکرد بالا MBI ، منبع تغذیه Meanwell با نام تجاری معروف ، سیستم های کنترل Nova استفاده می کنند.

* نمایشگر LED Stadium Perimeter & صفحه نمایش LED بنر *

صفحه نمایش LED استادیوم نمایشگر LED

* دیوار ویدیویی LED استادیوم *

استودیو LED ویدئو وال

نمایشگر LED استادیوم ورزشی   برای گزینه

سری نمایشگرهای استودیوی Silu`s دارای انواع مختلفی با اندازه های مختلف پیکسل و اندازه کابینت LED ،   که   مورد استفاده برای اجاره و ثابت در   مناطق داخلی یا فضای باز   مناطق. ما نمایشگرهای LED حاشیه استادیوم ، نمایشگرهای LED بنر استادیوم ، علائم LED استادیوم و صفحه های دیواری ویدئویی LED بزرگ استادیوم را ارائه می دهیم تا انواع کاربردها را برآورده کنیم.

برنامه های معمولی از نمایشگر LED استادیوم

سری نمایشگرهای استودیوی Silu`s مطمئناً موضوع قدرتمند و م forثری را برای تجارت اپراتورها به نمایش می گذارند ، این محصول LED به طور متفاوتی در استادیوم ها و فلسطرا استفاده می شود ، هم برای مسابقات ورزشی داخل و خارج به   تصاویر ویدئویی ، مارک ها و آرم های بدون لرزش را نمایش دهید که شامل فیدهای ویدئویی زنده است.

چرا فناوری Silu را انتخاب می کنیم؟

فناوری Silu و تیم آن   بیش از 10 سال درگیر در زمینه محصول LED   و راه حل تجسم   صنعت ، ما همیشه بر روی آخرین تحقیقات طراحی پیشرفته تمرکز می کنیم   و ساخت تکنولوژی برای بهبود محصول   کیفیت ، خدمات با بازده بالا و پشتیبانی فنی. تمام کاری که ما انجام می دهیم یا خواهیم انجام داد این است که  . را بالا ببریم کارایی برای شرکا و مشتریان ما برای به حداکثر رساندن منافع اقتصادی در   استفاده از صندوق

اتصال سریع: استادیوم   صفحه نمایش LED و صفحه اصلی

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

زمان کاری :
8:00-22:00(به وقت پکن)
FAX :
86-0755-23243136
Business Phone :
86-1371-7004700(زمان کار)
Email :
saga@atsilu.com
آدرس کارخانه :
4F ، ساختمان 1 ، منطقه صنعتی Lebao ، جاده Fengxin ، Guangming ، شنژن ، چین

Send Us an Email

contact us