نمایش LED ورزشگاه

نمایش LED ورزشگاه

نمایش LED ورزشگاه معرفی مختصر

صفحه نمایش LED سیلو استادیوم برای استادیوم ها، عرصه ها و پالستروس ها با زوایای دید گسترده، نسبت کنتراست بالا، وفاداری برتر و دقت مکانیکی که استادان نمایش تبلیغ نامزدی و تبلیغ کنندگان ورزشی است، برگزار می شود. تبلیغات، نمرات بازی و پخش زنده زنده.  

فضای ورزشگاه ما LED   سری های صفحه نمایش با درخشندگی بالا SMD یا DIP چراغ لامپ، MBI با کارایی بالا ICS رانندگی، نام تجاری مشهور تامین برق Meanwell، سیستم های کنترل Nova.

* صفحه نمایش LED ورزشگاه & صفحه نمايش بنر *

نمایش LED ورزشگاه LED نمایش صفحه نمایش

* ورزشگاه LED دیوار ویدئو *

استادیوم LED دیوار ویدئو

ورزشگاه ورزش LED نمایش   برای گزینه

صفحه نمایش LED نمایشگاه سیلو دارای انواع مختلفی با رزولوشن پیکسلی و اندازه کابینه LED است.   که   استفاده می شود برای اجاره و ثابت در   مناطق داخلی و یا در فضای باز   مناطق. ما نمایش LED های نمایشگاه ورزشگاه، بنرهای بنزین بنزین، نمادهای LED ورزشگاه و صفحه نمایش بزرگ دیجیتال ال ای دی استادیوم را برای تطابق با کاربردهای مختلف ارائه می دهیم.

برنامه های معمول از نمایش LED ورزشگاه

سری LED نمایشگاه سیلو، مطمئنا موضوعی قدرتمند و مؤثر برای کسب و کارهای اپراتور را نشان خواهد داد، این محصول LED به طور خاص در استادیوم ها و پالستروها، برای رویدادهای ورزشی داخلی و خارجی به کار می رود   نمایش تصاویر ویدئویی، مارک ها و آرم های فلیکر، که شامل فید های ویدئویی زنده است.

چرا تکنولوژی سیلو را انتخاب کنید؟

فن آوری سیلو و تیم آن   بیش از 10 سال درگیر در زمینه محصول LED   و راه حل تجسم   صنعت، ما همیشه در مورد جدیدترین تحقیقات طراحی پیشرفته تمرکز می کنیم   و تولید تکنولوژی برای بهبود محصول   کیفیت، خدمات با کارایی بالا و پشتیبانی فنی. همه چیزهایی که ما انجام می دهیم یا انجام خواهیم داد، افزایش   بهره وری برای همکاران و مشتریان ما برای به حداکثر رساندن مزایای اقتصادی در   استفاده از صندوق

اتصال سریع: ورزشگاه   صفحه نمایش LED و صفحه اصلی

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

زمان کاری :
8:00-22:00(به وقت پکن)
FAX :
86-0755-23243136
Business Phone :
86-1371-7004700(زمان کار)
Email :
saga@atsilu.com
آدرس کارخانه :
4F ، ساختمان 1 ، منطقه صنعتی Lebao ، جاده Fengxin ، گوانگمینگ ، شنژن ، چین

Send Us an Email

contact us