صفحه نمایش LED در فضای باز

صفحه نمایش LED در فضای باز

صفحه نمایش LED در فضای باز معرفی مختصر

سری صفحه نمایش LED Silu`s به طور خاص برای اجاره در فضای باز و تاسیسات ثابت طراحی شده است که   راه حل تجسم بهتر در   عملکرد ، مارک تجاری ، تبلیغات و پروژه ها و برنامه های مرتبط. سری صفحه نمایش LED در فضای باز ما با ایجاد تجربه ای که از فناوری LED پیشرفته برخوردار هستیم ، بدون جذابیت در عملکرد و قابلیت اطمینان ، با قیمت جذابی همراه است.

سری صفحه نمایش LED در فضای باز دارای درجه بندی IP65 / IP67 * ضد آب و ضد گرد و غبار متناسب با محیط های بیرونی ، روشنایی بالا برای تضمین محتویات را می توان به راحتی در زیر نور خورشید مشاهده کرد.

* بیلبورد صفحه نمایش LED تبلیغات در فضای باز *

صفحه نمایش LED در فضای باز

* دیوار ویدئویی LED در فضای باز برای بازارهای اجاره *

صفحه نمایش LED اجاره ای در فضای باز

صفحه نمایش LED های فضای باز Pixel مختلف برای گزینه

نمایشگر LED در فضای باز   می تواند به عنوان نصب ثابت بیلبورد LED در فضای باز یا نوعی دیوار ویدئویی LED در فضای باز برای رویدادهای اجاره ای استفاده شود. هنگامی که مشتری قصد دارد کالای قابل اتکا را انتخاب کند ، پس از آن نیاز به   بدانید که نوع مناسب صفحه نمایش LED در فضای باز چیست.

برنامه های معمولی از صفحه نمایش LED در فضای باز

سیلو در فضای باز   سری نمایشگر LED   قبلاً   بوده است برای تبلیغات در فضای باز تابلوهای تبلیغاتی LED ، تابلوهای تبلیغاتی مارک های تجاری ، نمایش های مد ، رویدادهای اجاره ای ، مراکز خرید ، ایستگاه ها ، فرودگاه ها ، استادیوم ها ، تورهای خارجی | اجراها   و سایر دریچه های فضای باز که ممکن است نمایشگرهای LED در فضای باز در حالت استفاده وجود داشته باشد.

چرا فناوری Silu را انتخاب می کنیم؟

فناوری Silu و تیم آن   بیش از 10 سال درگیر در زمینه محصول LED   و راه حل تجسم   صنعت ، ما همیشه بر روی آخرین تحقیقات طراحی پیشرفته تمرکز می کنیم   و ساخت تکنولوژی برای بهبود محصول   کیفیت ، خدمات با بازده بالا و پشتیبانی فنی. تمام کاری که ما انجام می دهیم یا خواهیم انجام داد این است که  . را بالا ببریم کارایی برای شرکا و مشتریان ما برای به حداکثر رساندن منافع اقتصادی در   استفاده از صندوق

اتصال سریع: در فضای باز   صفحه نمایش LED و صفحه اصلی

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

زمان کاری :
8:00-22:00(به وقت پکن)
FAX :
86-0755-23243136
Business Phone :
86-1371-7004700(زمان کار)
Email :
saga@atsilu.com
آدرس کارخانه :
4F ، ساختمان 1 ، منطقه صنعتی Lebao ، جاده Fengxin ، گوانگمینگ ، شنژن ، چین

Send Us an Email

contact us