نمایش LED در فضای باز

نمایش LED در فضای باز

نمایش LED در فضای باز معرفی مختصر

سری LED نمایش LED سیلو به طور خاص برای اجاره فضای باز و تاسیسات ثابت طراحی شده است که   راه حل تجسم بهتر در   اجرای، نام تجاری، تبلیغات و پروژه ها و برنامه های مرتبط. سری LED صفحه نمایش در فضای باز ما را با یک تجربه با تکنولوژی LED با تکنولوژی بالا، با قیمت مناسب و جذاب در اختیار شما قرار می دهد.

سری LED های بیرونی IP65 / IP67 * درجه ضد آب و ضد گرد و غبار به منظور در نظر گرفتن محیط های در فضای باز، روشنایی بالا برای تضمین محتویات را می توان به وضوح در نور خورشید تماشا.

* بیلیارد تبلیغاتی تبلیغاتی در فضای باز *

نمایش LED در فضای باز

* دیوار ویدئو LED در فضای باز برای بازار اجاره *

نمایش LED در فضای باز

پیکسل های مختلف پانل های LED در فضای باز برای گزینه

نمایش LED در فضای باز   می تواند به عنوان یک ثابت ثابت نصب بیلیارد LED بیلیارد و یا نوع دیوار ویدئو LED در فضای باز برای رویدادهای اجاره. هنگامی که مشتری برنامه ای برای انتخاب یک محصول قابل اعتماد، پس از آن نیاز به   بدانید که نوع مناسب نمایشگر در فضای باز چیست.

برنامه های معمول از نمایش LED در فضای باز

سیلو در فضای باز   صفحه نمایش LED   در حال حاضر   انواع تبلیغاتی تبلیغاتی در فضای باز LED billboards، تبلیغاتی برند تبلیغاتی، مد نشان می دهد، رویدادهای اجاره، مراکز خرید، ایستگاه ها، فرودگاه ها، استادیوم ها، تورهای خارج از محدوده & نمایش ها   و دیگر دریچه های فضای باز که در آن صفحه نمایش LED در فضای باز در دسترس است.

چرا تکنولوژی سیلو را انتخاب کنید؟

فن آوری سیلو و تیم آن   بیش از 10 سال درگیر در زمینه محصول LED   و راه حل تجسم   صنعت، ما همیشه در مورد جدیدترین تحقیقات طراحی پیشرفته تمرکز می کنیم   و تولید تکنولوژی برای بهبود محصول   کیفیت، خدمات با کارایی بالا و پشتیبانی فنی. همه چیزهایی که ما انجام می دهیم یا انجام خواهیم داد، افزایش   بهره وری برای همکاران و مشتریان ما برای به حداکثر رساندن مزایای اقتصادی در   استفاده از صندوق

اتصال سریع: فضای باز   صفحه نمایش LED و صفحه اصلی

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

زمان کاری :
8:00-22:00(به وقت پکن)
FAX :
86-0755-23243136
Business Phone :
86-1371-7004700(زمان کار)
Email :
saga@atsilu.com
آدرس کارخانه :
4F ، ساختمان 1 ، منطقه صنعتی Lebao ، جاده Fengxin ، گوانگمینگ ، شنژن ، چین

Send Us an Email

contact us