مشتری باید قبل از خرید LED نمایش داده شود

مشتری باید قبل از خرید LED نمایش داده شود

در اینجا برخی از تفاوت های عمده بین نشانه های LED و آنچه شما نمی دانید می تواند به شما در معرض ... در کیف پول. اگر شما نمی دانید چه چیزی باید مراقب باشید، احتمالا شما با صفحه نمایش LED خود راضی نخواهید بود، شاید در ابتدا، اما شما ناراضی خواهید بود.

 

هدف از این صفحه این است که ابزارهایی برای تصمیم گیری تحصیلی در مورد خرید چراغ رنگی LED یا نمایشگر LED یا چراغ تک رنگ LED یا نمایشگر LED به شما بدهد.

لامپ ال ای دی

 

چراغ LED چیست؟

 

چراغ نشانگر برای دیود نوری است. خوب، این هنوز به این سوال پاسخ نمی دهد، چرا LED است؟

 

اساسا LED یک لامپ کوچک است. با این حال، در چند زمینه کلیدی از لامپهای رشته ای متفاوت است:

 

* آنها رشته ای ندارند

 

* آنها کارآمدتر هستند

 

* آنها طول عمر بیشتری دارند

 

برای کسانی که نمی دانند، رشته ای که در یک لامپ رشته ای رشته ای قرار دارد، محل تولید نور است. رشته با برق الکتریکی گرم می شود و نتیجه نور است؛ نوعی از دقیق تر می شود گفت: "نتیجه نور و گرما است". چرا مهم است؟ از آنجا که هدف از یک لامپ، تولید نور است که به معنی انرژی / برق مورد استفاده برای تولید گرما هدر رفته است! آیا تا به حال لامپ الکتریکی را که برای مدتی در دست بود لمس کرده اید؟ برق گرفت تا لامپ را گرم کند. هنگامی که لامپ خود را از یک رشته استفاده می کند، هیچ راهی در اطراف گرما و برق تلف نخواهد شد.

 

LED ها از فیبر استفاده نمی کنند. به همین دلیل است که آنها کارآمدتر هستند، تقریبا تمام الکتریسیته برای ساخت نور، نه گرما استفاده می شود! به عبارت دیگر، این یک دست و پایه برای اجرای علامت LED نیست چون چراغ های LED بسیار کارآمد هستند. نشانه های قدیمی پیام متغیر که از لامپ های رشته ای استفاده می کردند، صورتحساب های عظیم برق را به مبلغ 500 دلار در هر ماه و یا بیشتر پرداخت می کردند. با ظهور چراغ در علائم، صورتحساب های الکتریکی در هر ماه به 50 دلار یا کمتر کاهش یافت.

 

چراغ های مورد استفاده در اکثر نشانه های LED به حدود 100000 ساعت (حدود 11 سال) برمی گردند. مدت زمانی زیادی است.

 

در روزهای گذشته نشانه های متغیر پیام (که از لامپ های رشته ای استفاده نمی کرد، چراغ های LED) عامل نشانه بسیار گران بود چرا که شما مجبور بودید قرارداد خدماتی داشته باشید تا لامپها هر ماه تغییر کند. این تنها می تواند به شما 200 دلار یا بیشتر در هر ماه هزینه کند. خوشبختانه طول عمر علائم LED این قراردادهای گران قیمت قراردادهای قدیمی را در بر میگیرد.

لامپ SMD

 

اصول ورود LED

 

اکنون که شما می دانید LED چیست، 3 علامت تجاری برای نشانه های LED مورد نیاز است.

 

* پیکسل

 

*گام صدا

 

* ماتریس

 

LED های فردی به صورت پیکسل شناخته می شوند. تعداد LED ها در هر پیکسل متفاوت است. می تواند یک LED باشد یا می تواند 25 LED در یک پیکسل باشد.

 

عامل اصلی که تعداد LED ها را در یک پیکسل تعیین می کند، "زمین" پیکسل ها در علامت LED است. زمین این فاصله از مرکز یک پیکسل تا مرکز پیکسل بعدی است. این زمین مشخص می کند که تصویر چقدر شفاف است.

 

اگر نشانه های LED نشانه کنار هم باشند و هر کدام یک ارتفاع و عرض دارند اما رزولیشن های مختلفی دارند، علامت LED با زمین کوچکتر و تنگ تر، پیکسل های بیشتری و در نتیجه رزولوشن بهتر می شود.

 

انتخاب میدان درست هنگامی که شما خرید یک علامت LED ممکن است صرفه جویی در هزینه شما و همچنین شما را به قطعنامه مناسب برای نرم افزار خاص خود را، بنابراین مطمئن شوید که شما بخشی را در مورد انتخاب علامت LED اندازه مناسب را بخوانید.

 

اصطلاح سوم ماتریس است. ماتریس از تعداد پیکسل بالا و تعداد پیکسل های گسترده ای از علامت LED ساخته شده است. ماتریس چیزی است که اندازه فیزیکی علامت را مشخص می کند. اگر علامت LED 24 پیکسل بلند و 96 پیکسل عرض باشد، ماتریس 24x96 است.

سبک

 

با نشانه های تک رنگ و با نشانه سرپوشیده داخلی، ماتریس تعیین می کند که چند خط متن که می توانید بر روی علامت قرار دهید و چند کاراکتر در هر خط متناسب باشد. با نشانگر LED رنگی قابل برنامه ریزی، ماتریس تعیین می کند که چقدر فضای کلی شما دارید. یک کلمه سریع احتیاط، داشتن نسبت صحیح ارتفاع به عرض، CRITICAL در نشانه های LED رنگی است، شما همیشه باید یک علامت الگوریتم حرفه ای برای کمک به تعیین بهترین ماتریس برای نشانه رنگ LED استفاده کنید.

مشتری باید قبل از خرید LED نمایش داده شود

Share this Post:

یک ایمیل برای ما بفرستید

زمان کاری :
8:00-22:00(به وقت پکن)
Fax :
86-0755-23243136
تلفن :
86-1371-7004700(زمان کار)
Email :
saga@atsilu.com
آدرس کارخانه :
4F ، ساختمان 1 ، منطقه صنعتی Lebao ، جاده Fengxin ، گوانگمینگ ، شنژن ، چین
contact us