محصول پزشکی

محصول پزشکی

محصول پزشکی   معرفی مختصر

محصول پزشکی Silu`s   این سری متعلق به نوع تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) است که حداقل محافظت از پرسنل COVID-19   حادثه. ماسک صورت مختلف ، به عنوان مثال ، ماسک صورت N95 ، ماسک صورت KN95 ، ماسک صورت پزشکی یک بار استفاده ، ماسک صورت مدنی که یک بار استفاده می شود. و موارد دیگر مانند ، دستکش های پزشکی جراحی ، لباس های پزشکی و جراحی ،   دستگاه پشتیبانی از زندگی ، نیروگاه های قابل حمل پزشکی پزشکی ، محصول آزمایش COVID-19 و غیره.

* ماسک NIOSH پزشکی N95 *

ماسک محصولات پزشکی N95

* ماسک صورت یکبار مصرف FDA *

ماسک جراحی پزشکی

* شکل جام ماسک Niosh N95 *

ماسک شکل شکل N95

 

محصولات محافظ پزشکی برای گزینه

محصول پزشکی   برای جلوگیری از COVID-19

Silu Technology تولید کننده ای برای تولید محصولات نیست ، اما ما می توانیم تمام محصولات را مستقیماً از تولید کننده چینی در مدت زمان ضروری دریافت کنیم و مطمئناً قیمت پایینی را تحویل می گیریم. ما نمی توانیم این کار را به جای   تجارت عمده ما ، اما در   دوره ویژه ، همه ما مسئولیت داریم   و باید کاری برای کمک به مردم در جلوگیری از COVID-19 انجام دهد و افرادی که در زمین زندگی می کنند سالم و ایمن باشد.  

" ما در یک نقطه قاطع هستیم ،   طی روزهای گذشته ، تعداد موارد جدید گزارش شده در سایر نقاط جهان بیش از پیش " ، همه باید بدانیم که از جنبه مثبت ، آنجا ' این سیگنال است که " هنگامی که اقدامات مهار را مانند چین انجام می دهید ، در واقع می توانید موارد را کاهش دهید و در نهایت می توانید آن را مهار کنید. "   از طرف دیگر ، افزایش موارد در بقیه جهان خبر بد واقعی است ، سپس دو (طرف) با هم ترکیب می شوند ، این نشان می دهد که ما در واقع در یک وضعیت بسیار ظریف هستیم که شیوع می تواند به هر جهتی ، بر اساس در مورد چگونگی کنترل آن " ، " اقدامات تهاجمی و زودرس می تواند از انتقال قبل از اینکه ویروس جای خود را بگیرد " .

چرا فناوری Silu را انتخاب می کنیم؟

فناوری Silu و تیم آن   بیش از 10 سال در زمینه واردات و صادرات صنعت بین المللی مشارکت داشته باشید. تمام کاری که ما انجام می دهیم یا خواهیم انجام داد این است که  . را بالا ببریم بهره وری برای مردم در سراسر جهان برای به حداکثر رساندن منافع اقتصادی و زندگی در   استفاده از صندوق  

اتصال سریع: محصول پزشکی   و صفحه اصلی

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

زمان کاری :
8:00-22:00(به وقت پکن)
FAX :
86-0755-23243136
Business Phone :
86-1371-7004700(زمان کار)
Email :
saga@atsilu.com
آدرس کارخانه :
4F ، ساختمان 1 ، منطقه صنعتی Lebao ، جاده Fengxin ، گوانگمینگ ، شنژن ، چین

Send Us an Email

contact us