محصولات پزشکی

محصولات پزشکی

محصولات پزشکی   معرفی مختصر

کالای پزشکی Silu `  سری به نوع تجهیزات محافظ شخصی (PPE) تعلق دارد ، که حداقل از پرسنل موجود در COVID-19   حادثه. ماسک مختلف صورت ، به عنوان مثال ، ماسک صورت N95 ، ماسک صورت KN95 ، ماسک صورت پزشکی یکبار مصرف ، یکبار ماسک صورت مدنی. و دیگران مانند ، دستکش های پزشکی و جراحی ، لباس پزشکی و جراحی ،   دستگاه پشتیبانی از زندگی ، نیروگاه های قابل حمل پزشکی ، محصول تست COVID-19 و غیره.

* ماسک پزشکی NIOSH N95 *

ماسک محصولات پزشکی N95

* ماسک صورت یکبار مصرف FDA *

ماسک جراحی پزشکی

* ماسک شکل Niosh N95 *

ماسک جام شکل N95

 

محصولات محافظ پزشکی برای گزینه

محصولات پزشکی   برای جلوگیری از COVID-19

Silu Technology تولید کننده ای برای تولید محصولات نیست ، اما ما می توانیم تمام محصولات را مستقیماً از تولید کننده چینی در دوره فوری مورد نیاز دریافت کنیم و مطمئناً قیمت کمتری را شارژ می کنید. ما به جای   نمی توانیم این کار را بکنیم تجارت عمده ما ، اما در   دوره ویژه ، همه ما مسئولیت داریم   و باید کاری کند که به مردم برای جلوگیری از COVID-19 کمک کند ، و افرادی که در زمین زندگی می کنند سالم و ایمن باشد.  

" ما در یک نقطه تعیین کننده قرار داریم ،   طی روزهای گذشته ، تعداد موارد جدید گزارش شده در سایر نقاط جهان بیش از بیش شده است " ، همه ما باید بدانیم که از طرف مثبت ، وجود دارد ' سیگنالی که " هنگامی که شما اقدامات مهارتی مانند چین انجام می دهید ، در واقع می توانید شاهد کاهش موارد باشید و در نهایت می توان آن را مهار کرد. "   از طرف دیگر ، افزایش موارد در سایر نقاط جهان خبر بد واقعی است ، پس از آن دو (طرفین) با هم ترکیب می شوند ، این نشان می دهد که ما در واقع در یک وضعیت بسیار ظریف قرار داریم که شیوع آن می تواند بر اساس در مورد نحوه رسیدگی به آن " ، " اقدامات تهاجمی ، اقدامات اولیه می تواند از انتقال ویروس جلوگیری کند " .

چرا فناوری Silu را انتخاب می کنید؟

فناوری سیلو و تیم آن   بیش از 10 سال درگیر در صنعت واردات و صادرات بین المللی است. تمام کاری که ما انجام می دهیم یا خواهیم کرد این است که   بهره وری برای مردم در سراسر جهان برای به حداکثر رساندن منافع اقتصادی و زندگی در   استفاده از صندوق  

اتصال سریع: محصولات پزشکی   و صفحه اصلی

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

زمان کاری :
8:00-22:00(به وقت پکن)
FAX :
86-0755-23243136
Business Phone :
86-1371-7004700(زمان کار)
Email :
saga@atsilu.com
آدرس کارخانه :
4F ، ساختمان 1 ، منطقه صنعتی Lebao ، جاده Fengxin ، گوانگمینگ ، شنژن ، چین

Send Us an Email

contact us