LED صفحه اجاره

LED صفحه اجاره

LED صفحه اجاره معرفی مختصر

صفحه نمایش LED اجاره سیلو در داخل یا خارج از منزل در سال های اخیر به سرعت در حال رشد است، که نوعی منحصر به فرد با وضوح بالا است.   صفحه نمایش LED، به لطف پلت فرم پردازش ویدیویی بی نظیر، طراحی مکانیکی و قابلیت دسترسی به جلو. صفحه نمایش LED اجاره ما ارائه می دهد زمان راه اندازی سریع، سیم کشی حداقل، کاهش توانایی و راحتی کارایی که به طور مطلوب برای صنایع اجاره و اجاره مناسب است.

نمایشگر LED اجاره ما 16 بیت عمودی پردازش رنگ، 65536 سطح خاکستری، نسبت کنتراست 5000: 1،   281 تریلیون رنگ و بیش از 3840 گیگابایت ریزش مجدد، که در حال حاضر ویژگی های استاندارد تکنولوژی صفحه نمایش اجاره ما است.

* نمایش LED اجاره داخل سالن *

صفحه نمایش LED اجاره داخلی

* نمایش LED در فضای باز

نمایش LED در فضای باز

اجاره صفحه نمایش LED سری برای گزینه

سری سونی اجاره صفحه نمایش بر اساس کیفیت انتخاب شده اول، خدمات پس از نزدیک. ما انواع مختلفی از انواع اجاره در منزل و فضای باز برای صفحه نمایش LED را برای انتخاب مشتری ارائه می دهیم.

برنامه های معمول از LED صفحه اجاره

سیلو   سری LED صفحه نمایش اجاره ای هر دو مقطع را پشتیبانی می کند & زاویه محدب برای نصب اشکال خلاق بزرگ صفحه نمایش دیجیتال صفحه نمایش LED، که همچنین برای پایان دادن به نصب و راه اندازی در محیط داخلی و یا در اتاق های هیئت مدیره، موزه ها، اتاق های کنترل، استودیو پخش و یا برای برنامه های خرده فروشی و تبلیغات، اضافی   به عنوان کنسرت، مد نشان می دهد، نشان می دهد خودکار، نمایشگاه ها، کنفرانس ها، محل های ورزشی، بازی، سرگرمی، احزاب، مراسم ازدواج، و مراحل مختلف.

چرا تکنولوژی سیلو را انتخاب کنید؟

فن آوری سیلو و تیم آن   بیش از 10 سال درگیر در زمینه محصول LED   و راه حل تجسم   صنعت، ما همیشه در مورد جدیدترین تحقیقات طراحی پیشرفته تمرکز می کنیم   و تولید تکنولوژی برای بهبود محصول   کیفیت، خدمات با کارایی بالا و پشتیبانی فنی. همه چیزهایی که ما انجام می دهیم یا انجام خواهیم داد، افزایش   بهره وری برای همکاران و مشتریان ما برای به حداکثر رساندن مزایای اقتصادی در   استفاده از صندوق

اتصال سریع: LED صفحه نمایش اجاره و صفحه اصلی

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

زمان کاری :
8:00-22:00(به وقت پکن)
FAX :
86-0755-23243136
Business Phone :
86-1371-7004700(زمان کار)
Email :
saga@atsilu.com
آدرس کارخانه :
4F ، ساختمان 1 ، منطقه صنعتی Lebao ، جاده Fengxin ، گوانگمینگ ، شنژن ، چین

Send Us an Email

contact us