صفحه نمایش دیجیتال دیجیتال دانش اولیه قسمت 5.

صفحه نمایش دیواری LED    دانش ابتدایی قسمت 5

56. استفاده از تکنولوژی GPRS برای نمایش صفحه نمایش کجاست؟

در شبکه داده GPRS بر اساس ارتباطات تلفن همراه، داده های نمایشگر LED ما از طریق ماژول گیرنده GPRS ارتباط برقرار می شود که می تواند مقدار کمی از انتقال داده ها را از نقطه به نقطه در مکان های از راه دور و رسیدن به هدف از کنترل از راه دور.

واحد LED ماژول دیواری نمایشگر

57. رابط USB چیست؟

اختصار انگلیسی USB یک BUS BUS SERIAL است که به زبان چینی به عنوان Universal Serial Bus ترجمه شده است. همچنین به عنوان Universal Serial Interface شناخته می شود، می تواند از پلاگین های داغ پشتیبانی کند و به 127 دستگاه جانبی کامپیوتر متصل شود: USB 1.0 و USB 2.0.

58. یک چارچوب فلزی چیست؟

صفحه نمایش داخلی داخلی به طور کلی ساخته شده از آلیاژ آلومینیوم است، که با هیئت مدیره درایو، لامپ هیئت مدیره، مدار کنترل مدار، صفحه نمایش و منبع تغذیه سوئیچ مجهز شده است. قاب بیرونی از قاب آلیاژ آلومینیوم برای نمایشگر LED، آلیاژ آلومینیوم پوشیده از فولاد ضد زنگ، یکپارچه ورق فلز و غیره ساخته شده است. قاب صفحه نمایش در فضای باز به طور کلی از فولاد زاویه یا فولاد I-beam بر اساس اندازه و ظرفیت تحمل بار بدن صفحه نمایش. قاب بیرونی را می توان با صفحه آلومینیوم پلاستیکی، فولاد ضد زنگ و سایر مواد تزئین کرد.

59. چه چیزی خارج از کنترل است؟ چند نوع؟

نقاط خارج از کنترل را می توان به سه دسته تقسیم کرد: نقطه کور (همچنین به عنوان نقطه مرده شناخته شده)، نقطه نقطه ثابت نقطه (یا نقطه تاریک) نقطه فلاش.

سیستم کالیبراسیون پیکسل

60. نرخ پیکسل غیر کنترل از صفحه نمایش LED چیست؟

نرخ پیکسل خارج از کنترل درصد پیکسل های غیر کنترل در تمام صفحه به کل صفحه است. پیکسل های غیر کنترل در صفحه نمایش LED (وضعیت روشنایی مطابق با وضعیت نمایش مورد نیاز کنترل مورد نیاز است، مانند نقاط کور). اما تا زمانی که نرخ پیکسل خارج از کنترل از دامنه مجاز فراتر نرود و به طور جداگانه توزیع شده است، طبیعی است. طبق استاندارد صنعت " مشخصات عمومی برای صفحه نمایش LED " ، نرخ پیکسل خارج از کنترل صفحه نمایش در فضای باز بیش از دو هزارم نمی باشد و نرخ پیکسل خارج از کنترل صفحه نمایش داخلی صفحه نمایش دیوار   سه هزارمتری تجاوز نمی کند

61. سه در یک چیست؟ مزایا و معایب آن چیست؟

به این معنی است که لامپ های SMT که با سه رنگ مختلف از واحدهای LED RGB قرار گرفته اند به صورت عمودی با توجه به فاصله خاصی کنار هم قرار می گیرند که نه تنها دارای مزایای سه در یک است، بلکه معایب سه در یک را نیز حل می کند: فرایند پیچیده و نگهداری سخت.

ماژول نرم افزاری LED

ارتباطات RS-232، ارتباط RS-485 و ارتباط RS-422 چیست؟ مزایای آن چیست؟

RS-232 یک استاندارد رابط سریال است. مکانیزم ارتباطی اولیه RS485 و RS232 یکسان است. مزیت آن این است که برای کمبود RS232، که قادر به مدیریت چندین دستگاه به طور همزمان نیست، پرداخت شود. اصل ارتباط RS-422 شبیه به RS485 است. تفاوت این است که اتوبوس آن دو جفت جفت پیچ خورده (چهار سیم) با برچسب R + R-T + T- است.

مضرات این است که هزینه سیم کشی بالا است و اشتباه است. در حال حاضر کمتر استفاده می شود، بنابراین جزئیات بیشتری در اینجا نخواهم گذاشت.

پیوند سریع به صفحه نمایش دیجیتال دیجیتال محصولات دانش اولیه   و صفحه اصلی

Share this Post:

یک ایمیل برای ما بفرستید

زمان کاری :
8:00-22:00(به وقت پکن)
Fax :
86-0755-23243136
تلفن :
86-1371-7004700(زمان کار)
Email :
saga@atsilu.com
آدرس کارخانه :
4F ، ساختمان 1 ، منطقه صنعتی Lebao ، جاده Fengxin ، گوانگمینگ ، شنژن ، چین
contact us