نمایش LED Airport LED پروژه ها

پروژه های نمایش LED فرودگاه

چه نوع نمایش LED را می توان برای فرودگاه ها استفاده کرد؟ بسیاری از کاربران و بسیاری از کاربران میخواهند به وضوح آن را بدانند. بنابراین اکنون، بیایید چیزی بیشتر درباره نمایش LED برای فرودگاهها صحبت کنیم.

 

اول از همه تبریک می گوییم که گروه SILU بیش از 1000 متر مربع پروژه های LED Display در اندونزی را به دست آورده است، برخی از نمایشگرهای LED به اندازه 4 میلیمتر برای استفاده در محیط داخلی هستند، بعضی از آنها P10 میلیمتر برای استفاده در فضای باز هستند و برخی از صفحه نمایش های پلاستیکی ال سی دی   برای استفاده در محیط داخلی.

 

برای نمایش استفاده از Indoor LED، ما باید بدانیم کجا LED Display نصب خواهد شد و چه کاربر می خواهد بر روی صفحه نمایش LED نمایش دهد؟ پس از پاسخ به 2 سوال، ما یک راه حل داریم. به عنوان مثال، صفحه نمایش LED داخلی در فرودگاه را می توان برای نشان دادن فیلم های تبلیغاتی، اطلاعات پرواز، اطلاعات ترافیکی و غیره LED نمایش داده خواهد شد و یا در برابر   دیوارها، پس   صفحه نمایش LED   باید حفظ شود   از طرف مقابل، این نقطه اصلی است، از همیشه، ما مطمئن شوید که مسافران می توانند مطالب را بخوانند |   این نمایش در نمایشگرهای LED، به طوری که نمایشگر پیکسل LED Airport LED حدود 4 میلیمتر خواهد بود، به این معنی که مسافران می توانند محتویات را در فاصله ای بین 2 تا 10 متری بخوانند، این درخواست اصلی برای راه حل LED است. در همین حال، نمایشگرهای LED باید   محصولات سطح بالا پایان، باعث می شود زمان کار بیش از 18 ساعت 0088 | روز به روز 7 روز کار می کند، بنابراین LED هایی که ما استفاده می کنیم باید یک نوع کیفیت و عملکرد باشند.

 

برای نمایشگرهای LED در فضای باز، مانند تابلوهای تبلیغاتی درون یا بیرون نصب شده   فرودگاه (نمایش LED فرودگاه)، آنها برای نمایش فیلم ها یا تصاویر تبلیغاتی برای مسافرانی که می آیند و ترک می کنند، استفاده می شود، بنابراین LED Display باید فاصله دید 10 متر تا 100 متر را داشته باشد، درخواست های اساسی از ضد آب و ضد گرد و غبار است فرودگاه در نزدیکی اقیانوس واقع شده است، ما باید کابینت آهن را ضد خوردگی در نظر بگیریم. نمایش LED معمولی می تواند به عنوان تابلوهای تبلیغاتی در فضای باز استفاده شود، به خصوص کاربران با کیفیت و تنظیمات بالا   تقاضا

 

برای LCD Video Wall، که می تواند در اتاق کنترل مجتمع فرودگاه نصب شود، صفحه نمایش باید همراه با دوربین مدار بسته استفاده شود.   ما   | چراغ های کوچک پیکسل LED را به جای LCD ها برای پرداخت هزینه انتخاب کنید.

 

حالا، بگذار منتظر   و به زودی عکس های پروژه تکمیل شده را مشاهده کنید.

پروژه های نمایش LED فرودگاه

پروژه های نمایش LED فرودگاه

پروژه های نمایش LED فرودگاه

Airport LED display LED Airport Airport LED پروژه های ویدئو دیوار LED

Share this Post:

یک ایمیل برای ما بفرستید

زمان کاری :
8:00-22:00(به وقت پکن)
Fax :
86-0755-23243136
تلفن :
86-1371-7004700(زمان کار)
Email :
saga@atsilu.com
آدرس کارخانه :
4F ، ساختمان 1 ، منطقه صنعتی Lebao ، جاده Fengxin ، گوانگمینگ ، شنژن ، چین
contact us