اجاره مرحله اجاره LED نمایش ویدئو دیوار راه حل برای داخل و خارج از منزل

مرحله اجاره LED نمایش ویدئو دیوار راه حل برای Indoors و Outdoors

برنامه های کاربردی Stage Rent LED Display Video Wall Solutions عمدتا شامل دو قسمت می شود:   اجاره صحنه در فضای باز LED نمایش ویدئو راه حل دیوار و فضای باز   مرحله اجاره LED نمایش ویدئو دیوار راه حل.

راه حل 1: صفحه نمایش LED دیجیتال با کیفیت بالا داخلی

صفحه نمایش LED با کیفیت بالا LED برای بازار اجاره به طور عمده در دیسکو سرگرمی بالا، حزب رقص بزرگ، کنفرانس مد، ایستگاه تلویزیونی، اتاق کنفرانس بزرگ، صفحه نمایش اصلی و صفحه نمایش چشم انداز اصلی در مرکز استفاده می شود مرحله از سالن اجتماعات و غیره

مرحله اجاره LED صفحه نمایش دیوار ویدئویی راه حل

خصوصیات مزایا به شرح زیر است:

(1) با تراکم بالا، با کیفیت بالا.

(2) دارای یک سیستم کنترل حساسیت نور است که می تواند به صورت خودکار تنظیم روشنایی صفحه نمایش بر اساس تغییرات نور داخلی و در فضای باز. این نه تنها صرفه جویی در انرژی و حفاظت از محیط زیست، به شدت کاهش هزینه های عملیاتی خود را، بلکه باعث می شود مخاطبان بیشتر قابل قبول است.

(3) محصول مجموعه ای از راه حل های کم قدرت است که می تواند صرفه جویی 1/3 انرژی اصلی در هنگام نمایش صفحه نمایش، و بیشتر هزینه های عملیاتی خود را به شدت کاهش می دهد.

(4) میزان بازخوانی بالا و سطح خاکستری بالا، تصویری از صفحه نمایش LED را واقعی تر می سازد، نیازهای کیفیت تصویری بالا برای استفاده تجاری را برآورده می کند، نیازهای تیراندازی در موارد مختلف را برآورده می کند و به طور موثر در حین تیراندازی از پدیده نوردهی جلوگیری می کند.

(5) این عملکرد روشنایی و تصحیح رنگ نقطه به نقطه است، که باعث می شود که تصویر صفحه نمایش LED بیشتر فراوان و مطابق با نیاز به کیفیت بصری با کیفیت برای استفاده تجاری، و می تواند دسته های مختلف از صفحه نمایش را مخلوط می کند.

(6) با سیستم پردازش صوتی و تصویری حرفه ای مجهز شده است که از پردازش سیگنال های مختلف بر روی صحنه پشتیبانی می کند، کیفیت پردازش سیگنال را تضمین می کند و امکان پخش سیگنال های تصویر بالا را می دهد.

(7) این عملکرد پشتیبان گیری داغ دو سیم است. دو رایانه همزمان یک صفحه را کنترل می کنند. هنگامی که یک کامپیوتر دارای مشکلات است، یک کامپیوتر دیگر به طور خودکار برای اطمینان از عملکرد عادی صفحه نمایش می گیرد.

(8) با طراحی قابل حمل، فوق العاده نازک و سریع، به طوری که شما می توانید نصب و جداسازی صفحه نمایش در یک زمان کوتاه را کامل کنید.

(8) از خط سیگنال برای حرکت به صورت دلخواه برای تطبیق و جایگذاری جعبه های مختلف، به منظور ایجاد اثرات متفاوت صفحه نمایش، پشتیبانی می کند.

(9) مجهز به مشخصات مختلف جعبه هوا، مناسب برای ذخیره سازی و حمل و نقل جعبه است و نقش بسیار خوبی در حفاظت از صفحه نمایش LED ایفا کرده است.

سیستم کنترل دیوار داخلی LED داخلی

راه حل 2: نمایشگر LED با کیفیت بالا LED با کیفیت بالا

صفحه نمایش LED با رنگ مشکی با کیفیت بالا برای بازار اجاره به طور عمده در نمایشگاه سرگرمی بالا، حزب گردآوری بزرگ، کنفرانس مد، ایستگاه تلویزیونی، تورهای DJ، استادیوم ها، رویدادهای اجاره ای در فضای باز و صفحه نمایش چشم انداز اصلی مورد استفاده قرار می گیرد. حوادث در فضای باز و غیره

سیستم کنترل دیواری LED دیواری در فضای باز

ویژگی های مزایای تقریبا همانند صفحه نمایش دیوار دیافراگم داخلی داخلی است، ویژگی های و درخواست های زیر عبارتند از:

(1) روشنایی بالا، با کیفیت بالا و با کیفیت بالا

(2) Outdoor IP65 امتیاز ضد آب و ضد گرد و غبار.

(3) سبک CNC ریخته گری آلومینیوم مواد پنل LED.

(4) سیستم خنک کننده بهتر.

پیوند سریع به اجاره مرحله اجاره LED نمایش ویدئو دیوار راه حل   و صفحه اصلی

Share this Post:

یک ایمیل برای ما بفرستید

زمان کاری :
8:00-22:00(به وقت پکن)
Fax :
86-0755-23243136
تلفن :
86-1371-7004700(زمان کار)
Email :
saga@atsilu.com
آدرس کارخانه :
4F ، ساختمان 1 ، منطقه صنعتی Lebao ، جاده Fengxin ، گوانگمینگ ، شنژن ، چین
contact us