دانش صفحه اول LED صفحه 4.

نمایش صفحه نمایش LED دانش ابتدایی قسمت 4.

37. چند نقطه (پیکسل LED) می تواند کنترل سیستم را کنترل کند؟

صفحه نمایش ارتباط کارت: تک رنگ و دو رنگ 1024 * 64؛ صفحه نمایش B کارت ارتباطی: تک رنگ: 896 * 512 bichrome: 896 * 256؛ صفحه نمایش دو رنگ DVI: 768 * 1280؛ صفحه نمایش کامل رنگ DVI: 1024 * 512

صفحه نمایش LED صفحه نمایش UHD

38. تصحیح غیر خطی چیست؟

اگر خروجی سیگنال دیجیتال توسط کامپیوتر تصحیح نگردد، اعوجاج رنگ بر روی صفحه نمایش LED ظاهر می شود. بنابراین در مدار کنترل سیستم، سیگنال مورد نیاز صفحه نمایش توسط یک عملکرد غیر خطی محاسبه می شود. از آنجا که رابطه بین سیگنال های جلو و عقب غیر خطی است، اغلب آن را اصلاح غیر خطی نامیدیم.

39. ولتاژ عملکرد نامی چیست؟ ولتاژ کار چیست؟ ولتاژ منبع تغذیه چیست؟

ولتاژ کار معین به ولتاژ اشاره می کند زمانی که ولتاژ در عملکرد نرمال باشد؛ ولتاژ کار به مقدار ولتاژ لوازم الکتریکی در عملکرد عادی در محدوده ولتاژ نامیش اشاره می کند: ولتاژ منبع به ولتاژ تغذیه AC و شاخه تقسیم می شود. ولتاژ AC ما واقعی AC220V - 240V است و ولتاژ DC به طور کلی 5V DC12V منبع تغذیه خورشیدی به طور کلی 12V است.

40. اعوجاج رنگ LED چیست؟

این اشاره به تفاوت بین درک بصری چشم انسان و نمایش همان جسم در طبیعت است.

41. یک سیستم همگام و یک سیستم ناهمزمان چیست؟

همگام سازی و هماهنگ سازی مربوط به کامپیوتر است. به اصطلاح سیستم هماهنگ سازی اشاره به سیستم کنترل صفحه نمایش LED که محتویات صفحه نمایش را همزمان با صفحه نمایش کامپیوتر نمایش می دهد. سیستم همگام سازی به معنای ذخیره داده های نمایش داده شده توسط کامپیوتر در سیستم کنترل صفحه نمایش از قبل است و نمایش عادی صفحه نمایش LED پس از خاموش شدن کامپیوتر تحت تاثیر قرار نمی گیرد. سیستم کنترل آسنکرون

42. فناوری تشخیص نقطه کوری چیست؟

از طریق نرم افزار فوق و سخت افزار پایین تر، نقطه کور (باز و اتصال کوتاه LED) روی صفحه نمایش می تواند تشخیص داده شود و گزارش می تواند به مدیر صفحه نمایش LED شود. چنین فناوری تکنولوژی تشخیص نقطه کور نامیده می شود.

43. تشخیص قدرت چیست؟

از طريق نرم افزار فوقالعاده و سخت افزار پايين، ميتواند وضعيت کار هر منبع تغذيه را بر روي صفحه نمايش تشخيص دهد و گزارش را به مدير صفحه نمايش LED بسپارد. چنین فناوری تکنولوژی تشخیص منبع تغذیه نامیده می شود.

44. درایو استاتیک چیست؟ راننده اسکن چیست؟ بین این دو چه فرقی هست؟

کنترل " نقطه به نقطه " از پایه خروجی IC رانندگی به نقطه پیکسل درایو استاتیک و کنترل " نقطه به ستون " از پایه خروجی IC رانندگی به نقطه پیکسل درایو اسکن نامیده می شود. به یک مدار کنترل خط نیاز دارد. این می تواند به وضوح از هیئت مدیره غواصی که درایو استاتیک نیاز به یک مدار کنترل خط، که دارای هزینه بالا، نمایش صفحه نمایش خوب، ثبات خوب و از دست دادن روشنایی است. راننده اسکن نیاز به مدار کنترل دارد، اما هزینه کم است، اثر نمایش ضعیف است، از دست دادن روشنایی بزرگ و غیره

45. کارت چند رسانه ای چیست؟

کارت نمایش ویژه نه تنها دارای عملکرد اساسی کارت گرافیک رایانه است بلکه همچنین سیگنال RGB دیجیتال، خط، میدان، خالی کردن و سایر سیگنال ها را به صفحه اصلی کنترل خروجی می دهد.

46. ​​کنترل از راه دور چیست؟ تحت چه شرایطی؟

به اصطلاح فاصله طولانی لزوما فاصله زیادی نیست. کنترل از راه دور شامل ترمینال کنترل اصلی و ترمینال کنترل در یک شبکه محلی می شود، اما فاصله فضای دور کم نیست؛ و ترمینال کنترل اصلی و ترمینال کنترل در یک فاصله فضایی نسبتا طولانی، دو نوع الزامات مشتری یا با توجه به موقعیت کنترل مشتری فراتر از فاصله مستقیم کنترل فیبر نوری، سپس کنترل از راه دور استفاده می شود.

47. انتقال فیبر نوری چیست؟ انتقال سیم چیست؟

انتقال فیبر نوری برای تبدیل سیگنال های الکتریکی به سیگنال های نوری است که توسط الیاف شیشه ای شفاف انتقال می یابد و انتقال سیم برای ارسال سیگنال های الکتریکی به طور مستقیم توسط سیم های فلزی است.

48. در چه شرایطی باید از کابل استفاده کنیم؟ در چه شرایطی فیبر نوری استفاده می شود؟

هنگامی که فاصله سیم کشی بین صفحه نمایش و کامپیوتر کنترل کمتر از 100 متر است، از طریق کابل شبکه منتقل می شود؛ زمانی که فاصله بین این دو کمتر از 500 متر و بیش از 100 متر است، از طریق فیبرهای چند منظوره انتقال داده می شود و زمانی که فاصله بیش از 500 متر است، از طریق فیبرهای نوری تک حالت منتقل می شود.

پیکسل کوچک تر پیکسل

49. کنترل LAN چیست؟ کنترل اینترنت چیست؟

در شبکه، یک کامپیوتر کامپیوتر دیگری را کنترل می کند یا به سایر دستگاه های خارجی متصل می شود. این روش کنترل، کنترل LAN است. کنترل اصلی هدف کنترل را از طریق آدرس IP کنترل کننده در شبکه اینترنت که کنترل اینترنت نامیده می شود، به دست می آورد.

50. DVI چیست؟ VGA چیست؟

DVI اختصار رابط تصویری دیجیتال است، یعنی اینترفیس ویدئویی دیجیتال. این یک رابط سیگنال ویدیویی جهانی دیجیتال در جهان است.

51. چراغ سیگنال دیجیتال چیست؟ مدار دیجیتال چیست؟

سیگنال دیجیتال به این معنی است که مقدار دامنه سیگنال گسسته است و مقدار دامنه سیگنال محدود به دو مقدار محدود از 0 و 1 است. مدار برای پردازش و کنترل این نوع سیگنال غربی، یک مدار دیجیتال است.

پنل LED

52. سیگنال آنالوگ چیست و مدار آنالوگ چیست؟

سیگنال آنالوگ بدان معنی است که مقدار دامنه سیگنال در زمان مداوم است؛ مدار که این نوع سیگنال را پردازش و کنترل می کند مدار آنالوگ نامیده می شود.

53. اسلات PCI چیست؟

اسلات PCI یک اسلات فرمت بر اساس اتوبوس محلی PCI (اتصال دهنده جزء PEDPHERD، رابط فرمت مولفه های محیطی) است. اسلات PCI اسلات اصلی مادربرد است. با قرار دادن کارت های مختلف گسترش، تقریبا تمام توابع خارجی را می توان با استفاده از رایانه در حال حاضر به دست آورد.

54. شکاف AGP چیست؟

رابط گرافیکی را سرعت بخشید AGP یک مشخصات رابط است که اجازه می دهد تا گرافیک سه بعدی در رایانه های رایج معمول نمایش داده شود. AGP یک رابط طراحی شده برای انتقال گرافیک 3D سریعتر و هموارتر است. او از حافظه اصلی رایانه های عادی رایانه ای برای تازه کردن تصاویر نمایشگر استفاده می کند و از فناوری های گرافیکی سه بعدی مانند نقشه برداری بافت، بافر صفر و اختلاط آلفا پشتیبانی می کند.

55. GPRS و GSM چیست؟ CDMA چیست؟

GPRS یک سرویس حامل جدید است که در سیستم GSM موجود از طریق سرویس عمومی رادیوی عمومی، که عمدتا برای ارتباطات رادیویی استفاده می شود، توسعه یافته است. GSM نام اختصاری " است سیستم جهانی ارتباطات موبایل " استاندارد (سیستم ارتباطات جهانی موبایل) که توسط کمیته استاندارد اروپا در سال 1992 یکپارچه شده است. از تکنولوژی ارتباطات دیجیتال و شبکه ی یکپارچه استفاده می کند. استاندارد شبکه کیفیت ارتباطات را تضمین می کند و می تواند خدمات جدیدتری را برای استفاده کاربران ایجاد کند. CODE DIVISION ACCESS چندگانه: فن آوری ارتباطات بی سیم جدید و بالغ بر اساس تکنولوژی گسترش طیف.

پیوند سریع به صفحه نمایش صفحه نمایش محصولات دانش ابتدایی   و صفحه اصلی

Share this Post:

یک ایمیل برای ما بفرستید

زمان کاری :
8:00-22:00(به وقت پکن)
Fax :
86-0755-23243136
تلفن :
86-1371-7004700(زمان کار)
Email :
saga@atsilu.com
آدرس کارخانه :
4F ، ساختمان 1 ، منطقه صنعتی Lebao ، جاده Fengxin ، گوانگمینگ ، شنژن ، چین
contact us