صفحه نمایش LED صفحه نمایش دانش ابتدایی قسمت 3.

صفحه نمایش LED    دانش ابتدایی قسمت 3.

18. ماژول پلاگین چیست؟ مزایا و معایب آن چیست؟

لامپ بسته DIP لامپ را از طریق هیئت مدیره PCB عبور می دهد و قلع را در حفره لامپ با جوش پر می کند. ماژول ساخته شده توسط این فرایند ماژول ورودی لامپ است. مزایای آن روشنایی بالا، گرمازدایی خوب و تراکم پیکسل کم است.

ماژول نمایشگر صفحه نمایش LED

19. ماژول Tablepaste چیست؟ مزایا و معایب آن چیست؟

SMT نیز SMT نامیده می شود. لامپ بسته بندی شده SMT با استفاده از تکنولوژی جوشکاری روی سطح هیئت مدیره PCB جوش داده می شود. پای لامپ نیازی به عبور از هیئت مدیره PCB نیست. ماژول ساخته شده توسط این تکنولوژی ماژول SMT نامیده می شود. مزایای خوب برای نمایش اثر، تراکم پیکسل بالا، مناسب برای مشاهده در محیط داخلی؛ نواقص این است که روشنایی به اندازه کافی بالا نیست و لوله لامپ خود را به خوبی حرارت نمی دهد.

20. ماژول پچ زیر سطح چیست؟ مزایا و معایب آن چیست؟

برچسب های Subtable یک محصول بین DIP و SMT است. سطح بسته بندی آن از لامپ LED مشابه SMT است، اما پین های مثبت و منفی از طریق PCB در تولید به عنوان DIP جوش داده می شود. مزایای آن عبارتند از: روشنایی بالا، نمایش صفحه نمایش خوب و زیان: تکنولوژی پیچیده، تعمیر و نگهداری دشوار است.

21. PCB چیست؟

PCB (چاپ مدار چاپی) چاپ مدار چاپی

22. مشخصات صفحه نمایش صفحه نمایش LED واحد LED چیست؟

اندازه یک صفحه واحد معمولا با توجه به طول صفحه واحد ضرب شده توسط عرض، در میلی متر است. (484 × 244)

23. رزولوشن صفحه نمایش ویدئو LED صفحه عنصر چیست؟

تعداد پیکسل ها در یک سلول سلولی معمولا توسط ضرب تعداد ردیف پیکسل هیئت مدیره سلول توسط تعداد ستون ها بیان می شود. (بهعنوان مثال 64 × 32)

24. BOM چیست؟

BOM بیل ماده است.

25. تعادل رنگ سفید چیست و تنظیم تعادل رنگ سفید یک دیوار صفحه نمایش LED چیست؟

ما به تعادل رنگ سفید اشاره کردیم، یعنی، تعادل نسبت روشنایی سه رنگ RGB؛ تنظیم نسبت روشنایی سه رنگ RGB و مختصات سفید تنظیم تنظیم تعادل رنگ سفید است.

صفحه نمایش LED صفحه نمایش سفید

26. کنتراست چیست؟

در زیر نور محیط خاص، نسبت حداکثر روشنایی به روشنایی پس زمینه صفحه نمایش LED.

27. دمای رنگ چیست؟

هنگامی که رنگ منتشر شده از منبع نور همان چیزی است که توسط بدن سیاه و سفید در دمای مشخصی منتشر می شود، دمای بدن سیاه و سفید به عنوان دمای رنگ منبع نور نامیده می شود.

28. تفاوت رنگ چیست؟

پانل LED برای تولید رنگ های مختلف از قرمز، سبز و آبی تشکیل شده است، اما این سه رنگ از مواد مختلف ساخته شده اند، چشم انداز متفاوت است، توزیع طیفی LED های مختلف تغییر می کند، این تفاوت ها می توانند مشاهده شوند، نامحدود رنگی هستند. هنگام مشاهده LED از یک زاویه مشخص تغییر رنگ آن. توانایی چشم انسان برای قضاوت در مورد رنگ تصویر واقعی (مانند تصویر فیلم) بهتر از دید تصویری از کامپیوتر است.

29. فرکانس تغییر فریم چیست؟

تعداد به روز رسانی اطلاعات صفحه نمایش در هر واحد زمان؛

30. فرکانس بازخوانی چیست؟

فرکانس بازخوانی بالاتر، ثبات تصویر فرکانس است. اگر هنگام گرفتن عکس با یک دوربین، هیچ موجی از آب وجود نداشته باشد و میزان نوردهی بیش از 600 هرتز تنظیم شود. صفحه نمایش دو رنگی اثر کلی تنظیم شده را به 60-75HZ دنبال نمی کند، صفحه نمایش تمام رنگی نیاز به اثر صفحه نمایش داخلی عمومی را به 180-600 هرتز، صفحه نمایش در فضای باز 300-1200 هرتز می دهد.

31. چشم انداز چیست؟ زاویه دید نمایشگر صفحه نمایش LED چیست؟ بهترین منظر چیست؟

زاویه دید هنگامی که روشنایی جهت مشاهده کاهش می یابد تا 1/2 روشنایی خط طبیعی صفحه نمایش LED. زاویه بین دو جهت مشاهده و جهت نرمال در همان صفحه. این به منظر افقی و عمودی تقسیم شده است؛ زاویه دید فقط جهتی است که در آن محتوای تصویر روی صفحه نمایش دیده می شود و زاویه با خط طبیعی صفحه نمایش. بهترین زاویه دید زاویه بین جهت روشن ترین محتوای تصویر و خط طبیعی است.

32. بهترین فاصله بصری چیست؟

این فاصله عمودی بین روشن ترین موقعیت محتوا تصویر و صفحه نمایش است که می تواند محتوای روی صفحه را دقیقا و به طور کامل بدون رنگ صاف مشاهده کند.

فاصله صفحه نمایش LED

33. تشخیص روشنایی و تنظیم صفحه نمایش LED چیست؟

روشنایی در تشخیص روشنایی به روشنایی محیط صفحه نمایشگر LED اشاره دارد که توسط حسگرهای نور شناسایی شده است. این روش تشخیص تشخیص روشنایی نامیده می شود. روشنایی در تنظیم روشنایی به روشنایی ناشی از صفحه نمایش LED منجر می شود و داده های شناسایی شده به سیستم کنترل یا کامپیوتر صفحه نمایش LED هدایت می شوند و سپس با توجه به این داده ها تنظیم می شود. روشنایی صفحه نمایش بخش با نام تنظیم روشنایی نامیده می شود.

34. پیکسل واقعی چیست؟ پیکسل های مجازی چیست؟ پیکسل های مجازی چیست؟ پیکسل به اشتراک گذاری چیست؟

یک پیکسل واقعی به ارتباط بین نقاط پیکسل فیزیکی روی صفحه نمایش و نقاط واقعی پیکسل نمایش داده می شود. چگونه بسیاری از نقاط می تواند روی صفحه نمایش در واقع داشته باشد، و چند امتیاز تنها می تواند اطلاعات تصویر را نشان می دهد. پیکسل مجازی به رابطه بین تعداد پیکسل فیزیکی صفحه نمایش و تعداد پیکسل واقعی 1: N (N = 2،4) اشاره دارد. این می تواند دو یا چهار برابر پیکسل تصویر از پیکسل واقعی صفحه نمایش نمایش دهد. با توجه به راه مجازی، پیکسل های مجازی را می توان به نرم افزار مجازی و سخت افزاری مجازی تقسیم کرد: با توجه به رابطه چندگانه، می توان آن را به دو بار مجازی و چهار بار مجازی، با توجه به مربع ردیف لامپ در یک ماژول تقسیم می شود. فرمول ها به مجازی 1R1G1B مجازی و 2R1G1B تقسیم می شوند.

35. درایو ثابت کنونی چیست؟ یک درایو ثابت ولتاژ چیست؟

جریان ثابت به مقدار فعلی مشخص شده در طراحی خروجی ثابت در محیط کار اجازه داده شده توسط رانندگی IC اشاره دارد. ولتاژ ثابت به مقدار ولتاژ مشخص شده در طراحی خروجی ثابت در محیط کار اجازه داده شده توسط رانندگی IC اشاره دارد.

36. نسبت کلی طول به عرض صفحه نمایش LED چیست؟

صفحه نمایش گرافیکی: با توجه به محتوای صفحه نمایش؛ صفحه نمایش تصویری: به طور کلی 4: 3 یا نزدیک به 4: 3؛ نسبت ایده آل 16: 9 است.

پیوند سریع به صفحه نمایش صفحه نمایش LED محصولات دانش اولیه   و صفحه اصلی

Share this Post:

یک ایمیل برای ما بفرستید

زمان کاری :
8:00-22:00(به وقت پکن)
Fax :
86-0755-23243136
تلفن :
86-1371-7004700(زمان کار)
Email :
saga@atsilu.com
آدرس کارخانه :
4F ، ساختمان 1 ، منطقه صنعتی Lebao ، جاده Fengxin ، گوانگمینگ ، شنژن ، چین
contact us