قسمت اول دانش دانش ابتدایی LED.

نمایشگر ال ای دی دانش ابتدایی قسمت 2.

IV طبقه بندی صفحه نمایش صفحه نمایش LED

صفحه نمایش LED را می توان به انواع مختلفی تقسیم کرد:  

1. از برنامه های کاربردی استفاده کنید: صفحه نمایش LED داخلی، نمایش صفحه نمایش LED نیمه در فضای باز، نمایش صفحه نمایش LED در فضای باز.

2. رنگ های نمایش: تنها رنگ صفحه نمایش LED، دو رنگ LED صفحه نمایش، R، G، B LED تمام رنگی.

3. توابع: متن صفحه نمایش LED، صفحه نمایش LED صفحه نمایش، صفحه نمایش ویدئو LED، صفحه نمایش ال سی دی کامل کامل.

V. توضیح اصطلاحات صفحه نمایش دیجیتال LED دیجیتال

1. چراغ LED چیست؟

LED مخفف دیود نور (DIODE EMITTING LIGHT)، یک دستگاه صفحه نمایشی است که شامل دیودهای نوری است که مرتب شده اند. LED در صنعت نمایش LED اشاره به LED است که می تواند باند قابل مشاهده را منتشر کند.

چراغ لامپ LED

2. پیکسل صفحه نمایش LED چیست؟

پیکسل کوچکترین واحد تصویربرداری صفحه نمایش است که به طور کلی از یک یا چند نور دیودها تشکیل شده است. برای مثال، پیکسل هایی که در برخی از طرح های طراحی نمایش داده شده اند عبارتند از: 2R1G1B، که به معنی کوچکترین واحد تصویربرداری صفحه نمایش است، شامل دو لوله قرمز نور، یک لوله سبز نور و یک دیود نور آبی (در صنایع نمایشگر، لوله های قرمز، سبز و آبی نور اغلب با حروف انگلیسی خود، R، G، B جایگزین می شوند. P نشان دهنده فاصله بین نقاط است، قطر نقاط را نشان می دهد.

چراغ صفحه لامپ LED

3. روشنایی درخشان چیست؟

شدت نور ناشی از سطح واحد صفحه نمایش LED، سی دی / متر مربع است که به سادگی شدت نور ناشی از صفحه نمایش یک متر مربع است.

4. روشنایی صفحه نمایش LED چیست؟

روشنایی صفحه نمایش LED به شدت درخشان در هر واحد از صفحه نمایش صفحه نمایش زمانی که صفحه نمایش به طور معمول کار می کند. واحد سی دی / متر مربع است (یعنی میزان سیگنال نور در هر متر مربع)، " سی دی " Candela در چینی نامیده می شود و " m2 " متر مربع در چینی نامیده می شود. روشنایی صفحه نمایش داخلی داخلی معمولا بین 200 تا 1200 cd / m2 است. روشنایی صفحه نمایش ویدیویی در فضای باز معمولا بین 3000 تا 7000 cd / m2 است. روشنایی صفحه نمایش LED یک شاخص دشوار است برای اندازه گیری (به دلیل ابزار تست گران است)، که می تواند با آزمایش شدت درخشش لوله درخشان روی صفحه نمایش محاسبه می شود. برای مثال، هنگامی که 2500 نقطه در متر مربع در فضای باز تمام رنگی LED نمایش داده می شود، 10 پیکسل به صورت تصادفی با اندازه گیری شدت نور از دیود نور سنج اندازه گیری می شود، متوسط ​​شدت نور در لوله قرمز 420 McD ؛ لوله سبز 1620 McD است؛ و شدت درخشان لوله آبی 285 مگاوات ساعت است. روشنایی صفحه نمایش 2500X (2X420 + 1620 + 285) /1000=6862.5cd/m2 و 6862500mcd / m2 است زیرا صفحه نمایش 2500 پیکسل در هر متر مربع است و هر پیکسل دارای دو لوله قرمز، یک لوله سبز و یک آبی لوله

5. میزان روشنایی چیست؟

مجموعه ای از تنظیمات دستی یا اتوماتیک روشنایی تمام صفحه بین کمترین و بالاترین روشنایی.

6. سطح خاکستری چیست؟

سطح خاکستری صفحه نمایش LED یک شاخص منعکس کننده سطح تصویر روی صفحه نمایش است. سطح خاکستری صفحه نمایش به طور کلی به 64، 128، 256، 512، 1024، 2048، 4096 و غیره تقسیم می شود. سطح بالاتر سطح خاکستری، سطح وضوح تصویر بهتر است. به طور کلی، سطح خاکستری بالاتر از 256 است، و تفاوت تصویر بسیار بزرگ نیست.

7. حداکثر روشنایی چیست؟

تحت نور محیطی خاص، رنگ اصلی صفحه نمایش LED در حداکثر روشنایی و سطح خاکستری است.

8. فاصله پیکسل (فاصله نقطه) چیست؟

فاصله کوچکتر بین دو پیکسل مجاور کوچکتر، فاصله دورتر کوتاهتر است. خودی های صنعت معمولا P را برای نشان دادن نقطه فاصله کوتاه می کنند.

صفحه نمایش LED

9. یک تثلیث چیست؟

سه لامپ مستقل بسته بندی شده SMT RGB به صورت عمودی با توجه به فاصله مشخصی کنار هم قرار می گیرند که نه تنها دارای مزایای سه در یک است، بلکه نقص های سه در یک را نیز حل می کند.

10. یک رنگ دوگانه، رنگ غلطکی و صفحه نمایش رنگی چیست؟

رنگ های مختلف دیودها می توانند صفحه نمایش های مختلف را تشکیل دهند. رنگ های دو رنگ اصلی از رنگ قرمز، سبز یا زرد و سبز تشکیل شده است، رنگ های نادر از سه رنگ مختلف تشکیل شده اند: قرمز، زرد، سبز و آبی، و رنگ های کامل از سه رنگ مختلف تشکیل شده اند: قرمز، سبز خالص و آبی خالص.

11. الگوی موریار چیست؟

این زمانی است که ما در صفحه نمایش ما تمام صفحه نمایش LED صفحه نمایش را نشان می دهد که برخی از خطاهای آب نامنظم بر روی صفحه نمایش صفحه نمایش LED ظاهر می شود. این موج های آب نامیده می شود " ریمل مولر " در فیزیک

12. چگالی پیکسل چقدر است؟

همچنین به عنوان چگالی ماتریس نقطه شناخته می شود، معمولا به تعداد پیکسل ها در هر متر مربع صفحه نمایش اشاره می کند.

13. ماژول نمایشگر LED چیست؟

از چندین پیکسل نمایشگر تشکیل شده است، از نظر ساختاری مستقل است و می تواند کوچکترین واحد صفحه نمایش LED باشد. به طور معمول 8 * 8، 8 * 7 و غیره هستند

14. DIP چیست؟

DIP مخفف بسته DOUBLE IN-LINE است. این یک مونتاژ خطی دو خط است.

15. SMT چیست؟ SMD چیست؟

SMT ترکیبی از تکنولوژی SURFACE MOUNTED است که امروزه تکنولوژی و تکنولوژی محبوب ترین در صنعت الکترونیک مونتاژ است. SMD مخفف یک دستگاه نصب شده روی سطح است.

16. ماژول نمایشگر LED چیست؟

واحد پایه با ساختار مدار و نصب، عملکرد صفحه نمایش و عملکرد صفحه نمایش را می توان با نصب ساده انجام شده است.

17. صفحه نمایش LED چیست؟

از طریق حالت کنترل خاص، صفحه نمایش از یک آرایه دستگاه LED تشکیل شده است.

پیوند سریع به نمایش محصولات الكترونیكی LED   و صفحه اصلی

Share this Post:

یک ایمیل برای ما بفرستید

زمان کاری :
8:00-22:00(به وقت پکن)
Fax :
86-0755-23243136
تلفن :
86-1371-7004700(زمان کار)
Email :
saga@atsilu.com
آدرس کارخانه :
4F ، ساختمان 1 ، منطقه صنعتی Lebao ، جاده Fengxin ، گوانگمینگ ، شنژن ، چین
contact us