روش نصب و روش نصب و راه اندازی LED داخلی و خارجی

نمایش LED داخلی و خارجی روشهای نصب و معرفی

با توجه به زمینه های کاربردی مختلف، چراغ رنگی Full LED بزرگ نمایش تصویر دیجیتال   می تواند به روش های مختلف نصب شود: نصب ثابت، اجاره نامه و نصب نرده. با توجه به محیط های مختلف کاربر، صفحه نمایش LED داخلی و در فضای باز می تواند به حالت های مختلف نصب مانند تقسیم دیوار، قوطی، موزاییک، ستون، ایستاده، سقف، تلفن همراه، حصار استادیوم، کرایه کرایه ای، قوس و دیگر روش های نصب . شش روش نصب معمول صفحه نمایش بزرگ:

1. حالت نصب دیوار نصب شده

1) این نصب معمولا در داخل یا خارج از منزل استفاده می شود.

2) منطقه نمایش صفحه نمایش کوچک است و هیچ جایی برای نگهداری از آن وجود ندارد. کل صفحه نمایش برای تعمیر و نگهداری حذف شده است، و یا آن را به قاب تاشو در یک ساخته شده است.

3) منطقه صفحه نمایش کمی بزرگتر است، به طور کلی با استفاده از طراحی تعمیرات جلو (یعنی طراحی تعمیرات جلو، معمولا با استفاده از روش ستون ستون).

2. نصب نوع ستون

راه های زیادی برای نصب ستون وجود دارد. آنها معمولا برای تابلوهای تبلیغاتی ثابت در فضای باز LED مورد استفاده قرار می گیرند.

1) نصب ستون تک: مناسب برای برنامه های صفحه نمایش کوچک

2) دو ستون نصب: مناسب برای برنامه های صفحه نمایش بزرگ است

3) کانال نگهداری بسته: برای جعبه ساده مناسب است

4) کانال نگهداری باز: مناسب برای جعبه استاندارد

نصب صفحه نمایش LED داخلی و خارجی

3. نصب مونتاژ

1) این روش بیشتر در داخل و خارج از منزل استفاده می شود.

2) معمولا در ورودی راهروها و راهرو ها، و همچنین در ایستگاه ها، ایستگاه های راه آهن و ورودی های مترو استفاده می شود.

3) برای هدایت ترافیک در بزرگراه ها، راه آهن ها و بزرگراه ها استفاده می شود

4) طراحی صفحه نمایش به طور کلی طراحی کابینت یکپارچه یا طراحی ساختار کشویی را تصویب می کند.

4. نصب و راه اندازی تعلیق

روش نصب شبیه به نوع کنسول است و کاربرد آن یکسان است. صفحه نمایش LED داخلی و خارجی طرح طراحی کابینت یکپارچه را تصویب می کند که مناسب برای صفحه نمایش های داخلی و نیمه در فضای باز است.

5. نصب موزائیک

1) تمام صفحه نمایش بزرگ LED در دیوار جاسازی شده است، و صفحه نمایش و سطح دیوار در همان سطح هستند.

2) طراحی جعبه ساده

3) پیش تعمیر و نگهداری (طراحی تعمیرات جلو)

4) این روش نصب در داخل و خارج از منزل استفاده می شود، اما معمولا روی صفحه نمایش با فاصله کمی از نقطه ها و منطقه نمایش کوچک استفاده می شود.

5) معمولا برای ساخت ورودی، ساخت سالن و غیره استفاده می شود.

6. حالت نصب ایستاده

1) به طور کلی، طراحی کابینت یکپارچه به تصویب رسیده است، و همچنین طرح های ترکیبی جداگانه وجود دارد.

2) مناسب برای صفحه نمایش کوچک در خانه

3) منطقه نمایش کلی کوچک است

4) طراحی تلویزیون LED برای برنامه های معمولی اصلی

بیلبورد تبلیغاتی دیجیتال

7. نصب سقف

1) مقاومت در برابر باد کلید این نصب است.

2) به طور کلی با زاویه محکم نصب شده است، یا ماژول با 8 درجه محکم طراحی شده است.

3) بیشتر برای نمایش تبلیغات در فضای باز

8. نصب نوع نرده در زمین فوتبال

زاویه دید بدن بدنه را می توان با توجه به گرایش قاب پشتیبانی کرد. طراحی ماسک سیلیکون و طراحی بالای قوس نرم برای جلوگیری از آسیب دیدگی در ورزش استفاده می شود.

9. روش حمل و نقل اجاره

اندازه صفحه نمایش اجاره صفحه نمایش LED توسط صفحه نمایش معمولی تعیین می شود. صفحه بالابر نباید بزرگ باشد. الزامات کلی کمتر از 6M * 10M است. موارد منحصر به فرد مواد جعبه مخصوص و نوار پرده. پرتوهای تعلیق در پایین تر و پایین پرهای وجود دارد. پرتو تعلیق برای بالا بردن صفحه استفاده می شود. بین ردیف ها و ردیف ها، مکانیسم بلند کردن برای اتصال ردیف ها و ردیف ها استفاده می شود و قفل قفل شده بین جعبه های افقی سفت می شود. مکانیسم بالابر به نوع دنده، نوع خم کن و نوع پیچ ها تقسیم می شود. شنژن اتحادیه Huiye فناوری به شما یادآوری می کند که نوع دنده گران تر است، زیبا، نوع مخروطی می باشد قیمت مقرون به صرفه، قابل اعتماد، نوع پیچ است ارزان ترین، قابل اعتماد، مونتاژ سخت تر است، مناسب برای جداسازی و مونتاژ غیر تکراری .

نصب و راه اندازی صفحه نمایش LED دیوار ویدئو نمایشگاه داخلی

10. نصب قوس

طول تصویر x عرض (ارتفاع): L * W. طول تصویر W: به ارتفاع تصویر اشاره دارد. طول تصویر L: طول تصویر. طول تصویر ممکن است به طور پیشینی توسط دور حلقه یا قوس مشخص شود. تقسیم با طول ماژول برای تعیین تعداد ماژول ها. برای صفحه دایره ای، 92 ماژول باید تا حد امکان تقسیم شود و تعداد ماژول ها در یک ردیف باید با توجه به رقم عدد صحیح 2، 3، 4، 5 و 6 (که تقسیم مناسب جعبه و آسان برای تولید). شیب رسم یک ماژول معمولا 2 درجه و تنها 4 درجه برای یک ماژول است. به طور کلی، برای ایجاد یک صفحه دایره ای کامل، 92 ماژول لازم است. نه کمتر از 60 ماژول. پس از تعیین تعداد ماژول ها در یک ردیف، طول تصویر را می توان به دست آورد. طول تصویر L = شماره مدول * طول ماژول منطقه تصویر A = L * W برای صفحه غیر دایره ای (صفحه نمایش قوس)، فقط باید بر اساس نیاز تقسیم شود، درست مانند برش کیک. قاب نصب باید بر اساس اندازه صفحه نمایش دایره ای (صفحه نمایش قوس) سفارشی شود.

11. نصب و راه اندازی موبایل از تراس

1) صفحه را می توان در زمان واقعی بر اساس نیازهای واقعی منتقل کرد.

2) حرکت صفحه نمایش تقسیم شده و ترکیب شده با توجه به صفحه نمایش و شرایط صحنه.

3) طراحی با راهنمای تراس

4) به طور کلی در صفحه نمایش پس زمینه استفاده می شود، بیشتر مورد استفاده در ایستگاه های تلویزیونی، کنسرت و زندگی دیگر.

مراحل عملیاتی صفحه نمایش LED (مهم است)

1. صفحه باز کردن: لطفا ابتدا کامپیوتر را روشن کنید، و سپس صفحه نمایش LED داخلی را روشن کنید. برای هر دستگاه برای دسترسی به منبع تغذیه (برای اطمینان از اینکه ولتاژ ورودی مطابق با الزامات محصول است)، صفحه نمایش LED را روشن کنید (هنگامی که صفحه روشن است، فلاش منطقه ای وجود خواهد داشت)، و رایانه را روشن کنید. اطمینان حاصل کنید که کارت صفحه نمایش به درستی تنظیم شده است (به اشتباه هیچ صفحه نمایشی وجود ندارد، به عنوان مثال صفحه نمایش سیاه و سفید) و نرم افزار کنترل را برای اندازه و اندازه پیکسل پایه روشن کنید. تنظیمات منطقه نمایش (این تنظیمات روی صفحه نمایش بزرگ صفحه نمایش تاثیر نمی گذارد).

2. صفحه را خاموش کنید: ابتدا، منبع تغذیه صفحه نمایش را خاموش کنید، نرم افزار کنترل را خاموش کنید، و سپس کامپیوتر را به درستی خاموش کنید.

پیوند سریع به داخل سالن و فضای باز   صفحه نمایش LED و صفحه اصلی

Share this Post:

یک ایمیل برای ما بفرستید

زمان کاری :
8:00-22:00(به وقت پکن)
Fax :
86-0755-23243136
تلفن :
86-1371-7004700(زمان کار)
Email :
saga@atsilu.com
آدرس کارخانه :
4F ، ساختمان 1 ، منطقه صنعتی Lebao ، جاده Fengxin ، گوانگمینگ ، شنژن ، چین
contact us