صفحه نمایش LED و صفحه نمایش LED سنتی؟

اصل القاء تعاملی صفحه نمایش LED

با در نظر گرفتن این، بیایید نگاهی بیندازیم. صفحه نمایش کاشی و سرامیک LED صفحه نمایش دیجیتال جدید است که به طور خاص برای سالن نمایشگاه سالن، صحنه و صحنه صحنه طراحی شده است. طراحی مدولار انعطاف پذیر می تواند برنامه های کاربردی مختلف مانند کف، سقف، T مرحله و غیره تحقق بخشید. در حال حاضر، اگر چه صفحه نمایش کاشی های داخلی صفحه نمایش LED می تواند نتایج مشابه با ویدئو پیش طراحی شده، سایت نمایشگاه اغلب پر از عدم اطمینان است، و کارکنان ویژه نیاز به پخش و تنظیم ویدیو. این نه تنها نیاز به منابع زیادی دارد، بلکه می تواند صفحه نمایش کاشی های مدرن و دقیق تعاملی LED را نیز بدست آورد. این مشکل را می توان به طور خاص حل کرد.

صفحه نمایش LED کابینت

اصل القاء القاعده چراغ صفحه نمایش کاشی کف، و تفاوت بین صفحه نمایش سنتی LED؟

اول، بلوک اصلی صفحه نمایش LED تعاملی و دیوار ویدئو LED طبقه:

پس از پردازش ویژه، منبع ویدیو پخش با استفاده از صفحه نمایش LED برای کنترل نرم افزار پخش ویژه در رایانه و سیگنال های خروجی مانند DVI / HDMI کنترل می شود. این به کنترل اصلی پردازش سیگنال ویدیویی از طریق خط سیگنال، و سپس به توزیع کننده سیگنال از طریق فیبر نوری یا خط شبکه برای توزیع و نمایش، متصل است. تصویر کامل را بازی کنید

هنگامی که صفحه کاشی کف کاشی با مخاطب ارتباط برقرار می کند، حسگر موقعیت روی صفحه نمایش نقطه تعاملی مخاطب را حس می کند. کنترل موقعیت یابی صفحه نمایش کاشی کف اطلاعات مختصات موقتی نقطه تعاملی را به کامپیوتر کنترل صفحه نمایش روی صفحه نمایش نشان می دهد. پس از اینکه کامپیوتر کنترل اطلاعات مختصات موقتی را دریافت می کند، نرم افزار کنترل می تواند براساس اطلاعات هماهنگ موقعیت دریافت شده باشد.

اطلاعات استاندارد به کامپیوتر کنترل صفحه نمایش LED ارسال می شود. پس از اینکه کامپیوتر کنترل اطلاعات مختصات موقعیت را دریافت می کند، نرم افزار کنترل می تواند فایل های برنامه های مختلف و فایل های ویدئویی را با توجه به اطلاعات مختصات دریافت شده، پخش کند. صفحه نمایش داده شده توسط LED صفحه نمایش کاشی های تعاملی تغییرات زمان واقعی مربوط است، که اثر تعاملات در زمان واقعی را به دست می آورد.

دیوار کفپوش LED

دوم، از شرایط لازم و اصول تحقق القاء القاء القاء القاء القاء صفحه نمایش کاشی کف، ما می توانیم بدانیم که در مقایسه با صفحه نمایش سنتی LED کاشی کف، سه تفاوت اصلی وجود دارد:

1. تفاوت در نرم افزار کنترل. صفحه نمایش ال سی دی سنتی در سمت پخش، فقط نیاز به نرم افزار پخش معمولی دارد، منبع ویدیو را پخش می کند، نیازی به دریافت سیگنال های دیگر نیست. صفحه نمایش کاشی های تعاملی LED متفاوت است. این نه تنها نیاز به بازی دارد، بلکه اطلاعات هماهنگی نقطه تعاملی را از ترمینال نمایشگر دریافت می کند. پس از دریافت اطلاعات مختصات، نرم افزار کنترل می تواند فایل های برنامه های مختلف و فایل های ویدئویی را با توجه به اطلاعات مختصات دریافت شده، پخش کند. این همان زمانی است که ما بازی ها را روی رایانه انجام می دهیم، صفحه نمایش LED همانند صفحه نمایش کامپیوتر است، مخاطب تعاملی مانند یک ماوس است، نقطه تعاملی مانند مکان موس، کلیک کردن بر روی ماوس در مکان های مختلف، سپس برنامه های مختلف را فراخوانی می کند.

2. جهت انتقال اطلاعات متفاوت است. داده های صفحه نمایش سنتی LED به طور عمده از ترمینال کنترل به ترمینال نمایش داده می شود که عمدتا یک طرفه است. صفحه نمایش کاشی القا کننده تعاملی LED سبب بازگشت داده ها می شود که متعلق به انتقال دو طرفه است.

3. از پایان صفحه نمایش صفحه نمایش LED، صفحه نمایش سنتی LED فقط نقش نمایش را بازی می کند، در حالی که صفحه نمایش کاشی های مدرن LED تعاملی نیز نیاز به حس، جمع آوری و انتقال اطلاعات مختصات از نقاط تعاملی مخاطبان تعاملی ، به طوری که برای قرار دادن نقاط تعاملی. این مهمترین و مهمترین بخش نمایشگر LED تعاملی است.

طراحی طبقه LED

چرا تکنولوژی سیلو را انتخاب کنید؟

فن آوری سیلو و تیم آن   بیش از 10 سال درگیر در زمینه محصول LED   و راه حل تجسم   صنعت، ما همیشه در مورد جدیدترین تحقیقات طراحی پیشرفته تمرکز می کنیم   و تولید تکنولوژی برای بهبود محصول   کیفیت، خدمات با کارایی بالا و پشتیبانی فنی. همه چیزهایی که ما انجام می دهیم یا انجام خواهیم داد، افزایش   بهره وری برای همکاران و مشتریان ما برای به حداکثر رساندن مزایای اقتصادی در   استفاده از صندوق

پیوند سریع به صفحه نمایش صفحه نمایش LED   و صفحه اصلی

Share this Post:

یک ایمیل برای ما بفرستید

زمان کاری :
8:00-22:00(به وقت پکن)
Fax :
86-0755-23243136
تلفن :
86-1371-7004700(زمان کار)
Email :
saga@atsilu.com
آدرس کارخانه :
4F ، ساختمان 1 ، منطقه صنعتی Lebao ، جاده Fengxin ، گوانگمینگ ، شنژن ، چین
contact us