صفحه نمایش دیجیتال دیجیتال پیکسل کوچک به سرعت در حال توسعه در سال های نزدیک است

پیکسل کوچکی LED صفحه نمایش دیوار ویدئو سریع در حال توسعه در سال های نزدیک

قبل از اینکه ما اصل صفحه نمایش دیجیتال دیجیتال LED کوچک را درک کنیم، باید بدانیم که صفحه نمایش پیکسل کوچک چگونه است. به معنای واقعی کلمه، صفحه نمایش با صفحه کوچک با پیکسل کوچک کمتر از 2 میلی متر است. چقدر کوچک است؟ این تعریف نسبی است، احساس نمی کند، پس چرا می گویند؟ در اوایل سال 2014، زمانی که صفحه نمایش LED LED P4mm در زمین یک بار حتی یک پیکسل کوچک کوچک است   صفحه نمایش LED، صفحه نمایش صفحه نمایش Full-Color P6mm داخلی یا P5mm داخلی   صفحه نمایش رنگی تمام رنگی بسیار خوب است.

پیکسل کوچکی LED صفحه نمایش دیوار ویدئو

و سال 2018 سال انفجار صفحه نمایش LED کوچک است که عمدتا از توسعه تکنولوژی لامپ LED لامپ استفاده می شود. تکنولوژی لامپ باریک کوچک، بیشتر و بیشتر بالغ شده و کیفیت آن بیشتر و پایدار است. در حال حاضر صفحه نمایش صفحه نمایش با فاصله کمتر از P2 نام کوچک صفحه نمایش رهبری نامیده می شود. در حال حاضر، انواع اصلی مبادلات بازار محبوب P2mm LED   صفحه نمایش P1.923mm صفحه نمایش LED، P1.875mm LED   صفحه نمایش P1.6mm LED صفحه نمایش P1.56mm صفحه نمایش LED P1.25mm بسیار کوچک پیکسل زمین   صفحه نمایش LED و حتی P0.9mm & صفحه نمایش LED بسیار ضخیم P0.7mm است.

اصل نمایشگر کوچک صفحه نمایش LED

اصل نمایشگر LED کوچک فاصله است که عمدتا برای استفاده از مهره های کوچک، مانند SMD 1515 یا SMD 1010 مهره ها، برای محدود کردن فاصله بین مهره ها. هیئت مدیره PCB با چهار یا شش لایه مدار چاپی طراحی شده و جعبه از مواد آلومینیومی ساخته شده است. تمام طرح ها برای اطمینان از کیفیت و پایداری LED های محصولات کوچک نمایش فاصله هستند.

دیافراگم دیواری فوق العاده با کیفیت بالا

ویژگی های اصلی صفحه نمایش HD صفحه نمایش کوچک کوچک HD

الف طراحی واحد مدولار، تمام صفحه واقعا " بدون درز " .

به ویژه هنگامی که از آن برای پخش موضوعات خبری یا برگزاری کنفرانس های ویدئویی استفاده می شود، مردم با دوختن به یکدیگر تقسیم نمی شوند. در همان زمان، زمانی که WORD، EXCEL و PPT اغلب در اتاق کنفرانس محیط زیست صفحه نمایش LED نمایش داده می شود، از طریق خط تقسیم و جدا کننده فرم، به اشتباه، باعث سوء تفاهم و تصحیح محتوا نمی شود.

ب رنگ و روشنایی کل صفحه نمایش لمسی پیكسل كوچك با كوچك كوچك   یکپارچگی بالا و یکنواختی و می تواند نقطه به نقطه اصلاح شود.

این به طور کامل از پدیده های رایج فیبر نوری، پلاگین پانل تخت LCD / PDP، پلاسمایی DLP مانند زاویه تاریک، لکه تیره، پچ و غیره پس از یک دوره زمانی خاص اجتناب می کند. به خصوص برای " تصویری " نمودارهای تجزیه و تحلیل، گرافیک و دیگر " پس زمینه خالص " محتوا در صفحه نمایش کنفرانس، طرح نمایش LED HD فاصله کم مزایای بی نظیری دارد.

C.    تنظیم هوشمند از 0 تا 1200 cd / برای کل پیکسل کوچک LED روشنایی صفحه نمایش دیجیتال با فاصله کوچک، که به طور کامل با محیط های مختلف محیط داخلی سازگار است، پشتیبانی می شود.

پیچ و خم کوچکی اما فاصله فاصله را مشاهده کنید

ویژگی های لامپ های LED کوچک پیكسل

(1) 4-PIN RGB package، alignment chip؛

(2) با استفاده از بستر کپسول سیاه برای بهبود کنتراست رنگ؛

(3) محصول سبک وزن و وزن یک LED تنها کمتر از 1.0 میلی گرم است.

(4) بسته کامل RGB سیاه و سفید را می توان با 25 درصد از دست دادن نوری تحقق یابد.

(5) اندازه کوچک 0.5 * 0.5 میلی متر بسته RGB قابل تحقق است.

(6) سطح محصول با مه، درمان می شود و صفحه ظاهر می شود.

(7) صفحه نمایش دیجیتال با وضوح بالا با وضوح کم.

چرا تکنولوژی سیلو را انتخاب کنید؟

فن آوری سیلو و تیم آن   بیش از 10 سال درگیر در زمینه محصول LED   و راه حل تجسم   صنعت، ما همیشه در مورد جدیدترین تحقیقات طراحی پیشرفته تمرکز می کنیم   و تولید تکنولوژی برای بهبود محصول   کیفیت، خدمات با کارایی بالا و پشتیبانی فنی. همه چیزهایی که ما انجام می دهیم یا انجام خواهیم داد، افزایش   بهره وری برای همکاران و مشتریان ما برای به حداکثر رساندن مزایای اقتصادی در   استفاده از صندوق

پیوند سریع به صفحه نمایش دیجیتال LED کوچک pixel   و صفحه اصلی

Share this Post:

یک ایمیل برای ما بفرستید

زمان کاری :
8:00-22:00(به وقت پکن)
Fax :
86-0755-23243136
تلفن :
86-1371-7004700(زمان کار)
Email :
saga@atsilu.com
آدرس کارخانه :
4F ، ساختمان 1 ، منطقه صنعتی Lebao ، جاده Fengxin ، گوانگمینگ ، شنژن ، چین
contact us